RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Червень » 17 » У райдержадміністрації
7:09 PM
У райдержадміністрації

У роботі приймальні взяли участь заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Ніна Бондаренко та начальник відділу призначення пенсій управління Пенсійного фонду в районі Світлана Яцун.

Разом із сільським головою Андрієм Ляшком учасники приймальні обговорили актуальні питання сільської громади, побували у школі, ФАПі, будинку культури.

Зокрема, обговорювався стан виконання соціальної угоди з сільгосппідприємствами, які обробляють васьківські землі. Відзначалося, зокрема, що СТОВ “Дружба-Нова” поступово виконує свої обіцянки по збільшенню поголів'я худоби на місцевій фермі. На сьогодні тут утримуються 378 голів телиць із перспективою розвитку молочної галузі. На кінець року планується збільшити поголів'я худоби до тисячі голів.

Очікується, що позитивно вирішиться питання про збільшення орендної плати за земельні паї, які обробляє СТОВ “Дружба-Нова”  до 7%, як у Сокиринцях. Хоча відповідних додатків до договорів оренди ще не підписано, але, як запевнила сільську владу заступник директора СТОВ “Дружба-Нова”  з соціальних питань Галина Назарина, керівники товариства готові підтримати цю ініціативу власників паїв.

Оборювалось під час виїзної приймальні і перспективи відкриття дитсадка у Васьківцях. Очевидно, що з цим доведеться поки що почекати. У школі немає можливості знайти необхідні приміщення для дитсадка, що пропонувалось на останніх загальних зборах жителів села.

Переобладнання під дитсадок приміщення контори потребує у кілька разів більших видатків з бюджету. Немає впевненості і в очікуваній наповнюваності дитсадка про що свідчить спілкування з батьками. До речі жодної пропозиції від батьків про необхідність відкриття дитсадка під час виїзної приймальні не було.

Із 23 дітей дошкільного віку у найкращому випадку, кажуть у сільській раді, дитсадок відвідуватимуть 10-12 дошкільнят, а влітку ще менше. Подібні приклади з наповнюваністю вже є у районі, хоч порівно недавно там наполегливо   доводили необхідність відкриття дошкільного закладу.

Одним із звернень до голови райдержадміністрації Миколи Близнюка було прохання допомогти у оформленні права власності на земельні ділянки, яке затримується з різних причин.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 998 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
30.11.2020
10:35 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!