Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Червень » 22 » Футбол
7:35 PM
Футбол

Відбувся 4-й тур чемпіонату району з футболу. Головною несподіванкою став результат центрального матчу туру між командами Харитонівки і Срібного. Перемоги пророкували обом командам, залежно від уподобань, але на розгромні рахунки прогнози мало хто робив. Але футбол – гра непередбачувана. І розпочинаємо наш огляд з цього матчу.

Харитонівка – Срібне 6:1

Думаю, мало хто вірив перед початком зустрічі у такий результат, але сталося.... Ця гра вкотре підтвердила, що від харитонівчан можна очікувати всіляких сюрпризів, не зважаючи на те, що команда райцентру з новими силами розпочала чемпіонат і демонструвала хорошу гру.

Початок зустрічі був рівним: обидві команди розпочали гру обережно, адже знали ціну помилки. Небезпечно атакували срібняни, харитонівчани відповідали не менш стрімкими і небезпечними атаками. Перший тайм забитих м’ячів не приніс.

А от тайм другий… Ось тут і розпочалося все найцікавіше. Харитонівка на правах господаря поля відкрила рахунок, потім подвоїла його. Срібняни з таким перебігом подій миритися не хотіли, адже знали, що за очками йдуть нарівні з гурбинчанами, які відпочивали в цьому турі, тому програвати цей матч не могли. Владислав Андрійченко після однієї з атак від команди гостей зумів відквитати один м’яч. Перевага господарів стала мінімальною. Та недовго такий рахунок тримався. Після пропущеного голу харитонівчани розігралися не на жарт. Забивши ще чотири м’ячі, господарі поля встановили кінцевий результат матчу 6:1 і закріпилися на другій сходинці у турнірній таблиці, випереджаючи наближчих переслідувачів на 5 залікових очок. Дублями відзначилися Олег Юрченко і Сергій Ларіков, по одному м’ячу забили у цій грі Роман Бакуменко і Ярослав Остапенко.

Гриціївка-Побочіївка – Поділ 1:7

Що й казати, Поділ вкотре довів серйозність своїх намірів другий рік поспіль стати чемпіоном. Вже на 10-й хвилині зустрічі рахунок у матчі було відкрито. Автором забитого м’яча став Юрій Крекотень. А за три хвилини подвоїв рахунок Роман Бережний. І ще за три хвилини все той же Роман Бережний оформив дубль у цьому матчі. Господарі поля дещо розгубилися після такого стрімкого початку зустрічі, але на 26-й хвилині провели непогану атаку, яку завершав ударом Роман Ткаченко. Та воротар подолян впевнено зафіксував круглого в руках. Гості не збиралися зупинятися на досягнутому і вже на 30-й хвилині Олександр Галай відправив м'яч у ворота господарів. Збірна двох сіл намагалася пробити захист подільської команди, але там впевнено діяв Юрій Білодід. Непоганий удар був і від Віталія Ковгана. Але м’яч просвистів вище воріт. На 37-й хвилині зустрічі дубль у цьому матчі оформив і Юрій Крекотень. Перший тайм завершився з рахунком 0:5 на користь гостей.

Другий тайм подоляни вже розпочали спокійніше, рахунок дозволяв дещо зменшити оберти. Але про атаку гості не забували на 60-й хвилині Віктор Соловей зробив рахунок забив шостий гол. Господарі поля мали непогані шанси забити у відповідь, та пані Фортуна обрала собі на цю гру іншого фаворита. Олександр Гайдук мав чудові можливості, аби скоротити відставання, та після першого удару м’яч спіймав голкіпер подолян, а другий удар пройшов вище воріт. Та все ж господарі змогли «розмочити» рахунок. На 84-й хвилині красивим ударом у «дев’ятку» забив Віталій Ковган. Гра пожвавішала, але часу було обмаль. А на 87-й хвилині Олександр Желіба точним ударом встановив кінцевий результат зустрічі 1:7.

Сокринці-Калюжинці – Савинці 1:8

Було цікаво поглянути: хто ж з цих команд нарешті здобуде жадану перемогу, адже обидві команди на момент початку зустрічі мали у своєму активі нуль очок.

У цій грі сценарій розвитку подій дещо нагадував матч у Харитонівці, з однією лише поправкою – господарі поля у першому таймі вели в рахунку. Команда Сокиринець-Калюжинець забила свій перший гол у чемпіонаті. Автором його став Євген Долбня. У савинчан в першій половині зустрічі гра не клеїлася. М’яч вперто не бажав залітати у ворота, тому на перерву команди йшли з різними настроями.

А от після перерви розпочався карнавал забитих м’ячів. Савинчани витиснули максимум зі своїх моментів у другому таймі. Хет-триком відзначився Сергій Телюк, дубль забив Сергій Виноградський. Олександр Месеча свого забитого м’яча поклав з кутового. Також забитими м’ячами відзначилися Ярослав Іваніченко і Роман Ралко. Що й казати, савинчани, здається, потроху починають додавати обертів.

У списку бомбардирів після 4-х турів лідирує Олег Юрченко, у нього 6 забитих м’ячів. За ним другу сходинку ділять між собою Сергій Ларіков, Олександр Желіба і Юрій Крекотень. У них по 5 забитих м’ячів.

Наступної суботи у 5-му турі відбудуться наступні матчі: Гурбинці прийматимуть у себе команду Харитонівки і це буде центральний матч туру, Гриціївка-Побочіївка відправляється в гості до савинчан, а команда райцентру прийматиме Сокиринці-Калюжинці. Вихідна в цьому турі команда Подолу.