RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Липень » 18 » Реалії життя
12:07 PM
Реалії життя

Вчора Сокиринський сільський голова Анатолій Маснуха передав для солдата Дмитра Сотченка, жителя Сокиринець, бронежилет та каску, придбані за кошти громади. Того ж дня батько Дмитра, Володимир Олександрович повіз їх у військову частину. Ранком наступного дня солдати цієї частини мали вирушати на Схід, до зони АТО.

“У нас було зовсім мало часу, що встигнути придбати захисне спорядження для земляка, - розповідає Анатолій Маснуха. – 15 липня Дмитро подзвонив у сільську раду і попросив допомогти йому. За кілька днів передбачалася відправка в зону бойових дій, а в нього не було ні надійної каски, ні бронежилета, навіть “розгрузки”. Обіцянки влади захистити солдат так і залишились обіцянками.

Друзям Дмитра, з якими служив поряд, з придбанням амуніції допомогли трудові колективи, сільські ради тож і він звернувся до односельчан.

16 липня відбулася сесія сільської ради на якій вирішили купити Дімі бронежилет та каску і передати в частину, а також допомогти іншим сім'ям мобілізованих для участі в АТО та сім'ї біженців із Слов'янська. З'ясували, що ціна одного комплекту обладнання, який би надійно захищав солдата, становить 8700 гривень.

Оперативно придбати їх допоміг підприємець, депутат районної ради, керівник районної організації ВО “Батьківщина” Павло Кириченко. В інших місцях, куди зверталися, швидко виконати наше прохання не могли, пропонували почекати кілька тижнів, поки набереться потрібна кількість замовлень.

Ввечері, 17 липня. Павло Кириченко привіз з Києва у Сокиринці потрібну амуніцію - американський бронежилет 5 класу захисту та німецьку кевларову каску. Такий бронежилет важить 12 кілограмів, менше ніж інші, аналогічного класу і який вважають найбільш оптимальним з тих, що захищають від автоматних куль. Та найкраще, сподіваються батьки солдата, його дружина Люда та дворічний син Єгорка, аби цей захист взагалі не знадобився Дімі і небезпека обходила його стороною.

З потрібних коштів 7 тисяч гривень назбирала сільська рада. Ще 1700 гривень доплатили батьки Діми.

Суми допомоги іншим сім'ям планується визначити 21 липня, після того як депутати сільради здадуть зібрані від односельчан та підприємців кошти”.

На фото: бронежилет та каску для Дмитра Сотченка передає мамі солдата Олені Олександрівні сільський голова Анатолій Маснуха.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 861 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
08.03.2021
11:35 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 706
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!