RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Липень » 22 » Прочитав – розкажи іншому
4:42 PM
Прочитав – розкажи іншому

Напевне, немає дорослої людини в районі, хто б не надавав посильну допомогу нашій армії, яка в зоні АТО захищає територіальну цілісність і незалежність України. Люди перераховували по 5 гривень, відправляючи смс на номер 565, приймали участь у зборі продуктів харчування, державні службовці перераховували одноденний заробіток, купували казначейські зобов'язання “Військові”.

Та, безперечно, найбільш конкретною є адресна допомога нашим 17 землякам із Срібнянського району, які сьогодні беруть участь у бойових діях. Ось лише один приклад на підтвердження її ефективності: бронежилет, придбаний за кошти працівників територіального центру, днями врятував життя солдатові.

Організація надання такої допомоги визначалась 22 липня на нараді за участю керівників району, сільських та селищних голів і підприємців. Діяти вирішили за відпрацьованою вже схемою по інших регіонах України та Чернігівщини.

Питаннями допомоги нашим землякам відтепер займатиметься група волонтерів “Від щирого серця”, у яких є номери телефонів наших бійців і які знають, яка саме допомога їм необхідна. На сьогодні це якісні берці, змінна камуфляжна форма, продукти харчування. Потрібен також електрогенератор, щоб можна було зарядити мобільні телефони, нагріти чаю чи кави, увімкнути електролампочку. Інформація про потреби наших солдат постійно оновлюватиметься. Координуватиме роботу волонтерів заступник голови районної ради Олександр Телух.

Кошти для допомоги солдатам можна залишити у скриньці, яка знаходиться у Срібному в гастрономі “Центральний” Павла Кириченка. Можливо, що збір коштів проводитиметься і на ринку у Срібному в середу та п'ятницю.

Єдиний облік зібраних коштів здійснюватимуть  волонтери, без втручання у їхню роботу органів влади. Вони зможуть також відповісти на всі питання, пов'язані з організацією надання допомоги військовослужбовцям. Щотижня у газеті “Срібнянщина” волонтери звітуватимуть про надходження та використання коштів чи іншої допомоги. Оперативна інформація публікуватиметься на сайті “Срібнянщина”.

У решті населених пунктів району кошти можна передати волонтерам через сільські та селищні ради. З волонтерами будуть погоджуватись і інші види допомоги -  військовою амуніцією, речами, продуктами харчування,  щоб збирати тільки те, що на цей час необхідно солдатам.

Жителі району і особливо жителі інших регіонів можуть перерахувати кошти на картку Приватбанку,  номер якої ми незабаром повідомимо.  Такий спосіб, без відкриття бюджетних благодійних рахунків, дозволить оперативно і без затримки  використовувати кошти та зберігати зібрану допомогу.

Визначено, що орієнтовно двічі на місяць допомога відправлятиметься з Срібного безпосередньо в зону АТО до конкретних адресатів, наших земляків. Перша машина буде відправлена 24 липня. Цей перший рейс і зібрані речі та кошти профінансують підприємці району.

Номери  телефонів волонтерів будуть повідомлені найближчим часом.

Вся допомога є виключно вашою добровільною справою. Однак ми не повинні забувати відомої істини “Підтримай свою армію, аби не годувати чужу!” Ще більш актуальними стають ці слова, коли йдеться про допомогу нашим землякам із Срібнянського району.

Адміністрація сайту “Срібнянщина” звертається до всіх користувачів з проханням розповсюдити це повідомлення на інших сайтах, в соціальних мережах, розповісти про нього друзям, знайомим.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 792 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
04.12.2020
10:19 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!