RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Серпень » 7 » Солдатам допомагають депутати і волонтери
11:27 AM
Солдатам допомагають депутати і волонтери

Щоб хто не говорив, але наш менталітет такий, що на особисте прохання допомогти люди відгукуються значно швидше, ніж на прочитане десь оголошення передати кошти волонтерам, або покласти в скриньку, що знаходиться, наприклад, в гастрономі “Центральний” у Срібному. Такі ми є і це зовсім не залежить від нашого патріотизму, рівня життя чи готовності домогти військовослужбовцям.

Так, у Сокиринцях депутати сільської ради вже по тричі побували у своїх виборців, збираючи кошти на допомогу для п'яти земляків-сокиринчан, які знаходяться в зоні АТО. Переважна більшість допомагали чим могли, хоча були поодинокі випадки й негативного ставлення до таких прохань.

Та головне у будь-якій справі – результат. Він очевидний. В селі з населенням близько 900 чоловік зібрано допомогу на майже тридцять тисяч гривень! Всі кошти використані за призначенням, що можуть підтвердити у сім'ях бійців, які одержали допомогу від земляків.

Кращою хотілось би бачити організацію такої допомоги у Срібнянській громаді, де проживає третина населення району. На зборах групи волонтерів з Срібного “Від щирого серця”, які відбулися  6 серпня, відзначалося, що для семи військовослужбовців з  Срібнянської громади, які знаходяться в зоні бойових дій, депутатами селищної ради збір коштів, саме адресної допомоги, своїм землякам, якщо не рахувати коштів, зібраних по Срібнянській громаді волонтерами, взагалі не проводиться.

Звичайно гроші легше роздавати, ніж просити. Навіть якщо просиш для допомоги солдатам, які воюють і ризикують життям за всіх нас. За те, що ми маємо можливість радіти мирному небу над головою, що терористи не дісталися нашого краю.

За це кожному варто постійно допомагати армії чим можеш, хоча б незначною сумою. І депутати не повинні залишатися осторонь у цій справі. Начебто й добре, якщо селищний голова, депутати чітко знають свої обов'язки, визначені законом,  і ні на крок не відступають від них. Знають, що ні районна влада, ні жоден закон не можуть змусити їх організувати збір допомоги нашим землякам. Правда, там, у законах, нічого не пишуть про небайдужість, про співчуття, про те, що переживають у ці дні батьки, рідні військовослужбовців. Про  почуття, яким повинно бути місце в душі кожної людини.

А до цього повинна ще бути організованість, без якої не зробиш жодної суспільно значимої справи. Тоді й результати цієї справи у срібнян будуть не гіршими, ніж у сокиринчан. А може й кращими.

***

Станом на 5 серпня залишок коштів, переданих групі волонтерів з Срібного “Від щирого серця” становить 1550 грн. За кілька останніх днів надійшло 400 грн. від Калюжинської громади та 300 гривень від інших небайдужих жителів району.

Категорія: Армія | Переглядів: 829 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
09.03.2021
1:12 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 706
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!