Головна » 2014 » Серпень » 11 » 11-й тур чемпіонату району з футболу
12:08 PM
11-й тур чемпіонату району з футболу

Срібне – Харитонівка 4:0
Команда райцентру у матчі з Харитонівкою прагнула реваншу за розгромну поразку у першому колі. Тоді харитонівчани обіграли срібнян з рахунком 6:1, тепер срібняни вирішили поквитатися. І це їм вдалося. З перших хвилин ініціативу захопили господарі поля, не даючи особливих нагод форвардам харитонівської команди. Хет-трик у зустрічі оформив Владислав Андрійченко, а вже під завісу зустрічі срібняни вкотили четвертого. Харитонівка як не намагалася розпечатати ворота суперника, та все дарма. Непогані нагоди мав Олег Юрченко, але поповнити свій бомбардирський запас йому в цьому матчі не вдалося.
Поділ – Гриціївка/Побочіївка 9:1
У цьому матчі переможцями з дуелі також вийшли господарі поля. На 2-й хвилині було відкрито рахунок після непоганої атаки від господарів. Не встигли гості оговтатися від пропущеного мяча, як подоляни встигли подвоїти свою перевагу. Подільська команда відчувала себе повноправним господарем на полі, але збірна двох сіл мала свої моменти. Перспективну атаку провели Артур Пінчук і Олексій Буряк, яка завершилася не надто точним ударом останнього. До перерви господарі вели в рахунку 5:0, а після перерви мяч ще чотири рази побував у воротах гостей. Щодо гостей, то відквитати один мяч вони змогли, але який це був мяч. З середини поля Євген Тяжкун з завзяттям пробив по воротах. Голкіпер не очікував такого і не встиг зреагувати вчасно.
Сокиринці/Калюжинці – Савинці 1:4
Помітно, як прогресує команда Сокиринець/Калюжинець. Від матчу до матчу вони діють все злагодженіше і впевненіше. А савинчани все міцніше тримають пяту сходинку. І в цій грі не обійшлося без хет-трику. Сергій Виноградський зумів тричі розписатися у воротах суперника, ще один мяч записав собі в актив Ярослав Іваніченко. Господарі зуміли розмочити рахунок і відквитали один мяч. Обидві команди мали ще нагоди для збільшення кількості забитих мячів, однак реалізація підвела.