Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Серпень » 17 » За два тури до фінішу
7:49 PM
За два тури до фінішу

До закінчення чемпіонату залишилося два тури і відсутність часу для виправлення свого турнірного становища вносить деяку нервовість у гру команд. Але є відчуття, що все вирішиться в останньому турі.
Харитонівка – Гурбинці 3:2
Інтрига навколо цього матчу так і витала в повітрі. От тільки б судді не заважали насолоджуватися технікою та грою команд. Шкода, що в цьому матчі суддівство навряд чи відповідало статусу поєдинку. Але результат на табло. Харитонівка з перших хвилин показала, хто господар на полі і за першу 45-хвилинку зуміла тричі розписатися у воротах гурбинчан. Дублем відзначився Олег Юрченко і ще один забитий м’яч у Ярослава Остапенка. Гості ж не збиралися так просто віддавати три залікових пункти і ледь не перевернули все з ніг на голову, однак їм не вистачило зовсім трохи. Богдан Улянченко і Олександр Ходак зробили все можливе, аби вирівняти гру, але м’яч у ворота харитонівської команди закотився лише двічі. Рахунок 3:2 на користь господарів, але гра була б набагато цікавішою і кращою без втручання арбітра в дії обох команд.
Гриціївка/Побочіївка – Савинці 1:2
Цей матч видався надто драматичним для господарів поля. Рівний поєдинок двох рівних за силами команд – і все вирішила одна помилка. Спочатку гравці збірної двох сіл вирвалися вперед. Після пробиття кутового у першому таймі круглий спокійно юркнув у ближній кут воріт савинської команди, яка була дещо збита з пантелику таким голом. Автором цього забитого м’яча став Сергій Щербина. Господарі натхненні таким поворотом у грі мали ще кілька нагод для збільшення ліку забитих м’ячів, однак ближче до завершення першої половини зустрічі умудрилися пропустити контрвипад від суперника і гості зрівняли рахунок. Просто красивий гол забив Сергій Виноградський потужним ударом з лівого флангу. На перерву пішли за  нічийного рахунку. І хоч тайм другий за перевагою у володінні м’ячем і кількістю атак собі в актив можуть записати гравці команди Гриціївки/Побочіївки, фортуна вирішила все по-своєму. На 90+5 хвилині, коли вже здавалося, що все так і закінчиться, захисник господарів поля зрізав м’яч у власні ворота. Такого повороту не очікували навіть самі савинчани. Але. се ля ві – і три очки в кишені Савинець.
Сокиринці/Калюжинці – Срібне 0:5
Думаю, в цьому матчі на несподіванки мало хто очікував. Їх і не сталося. Срібняни прогнозовано перемогли команду Сокиринець/Калюжинець. Гості контролювали ситуацію на полі і мали не одну нагоду для поповнення свого гольового запасу. Господарі поля гідно відбивалися, але до небезпеки біля воріт суперника так і не дійшла справа. У срібнян відзначилися Владислав Андрійченко, який чотири рази змушував голкіпера команди Сокиринець/Калюжинець діставати круглого з сітки воріт і ще один забитий м’яч в активі Олександра Джеваги.
Турнірна таблиця після 12-го туру:

У гонці бомбардирів одноосібно лідирує Владислав Андрійченко (Срібне), на рахунку якого 20 забитих м’ячів. На два м’ячі від нього відстає Олег Юрченко(Харитонівка) і замикає чільну трійку Богдан Улянченко (Гурбинці), у нього 16 голів.
Наступний тур відбудеться 23 серпня. Савинці прийматимуть команду Подолу, Гриціївка/Побочіївка їде на виїзд до команди райцентру, а до гурбинчан завітає команда Сокиринець/Калюжинець. Початок ігор о 17:00.

Категорія: Спорт | Переглядів: 724 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2