RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Серпень » 20 » Скоро вибори...
8:16 AM
Скоро вибори...

Минулої суботи у районному будинку культури відбулася зустріч жителів району з народним депутатом, керівником обласної організації Всеукраїнського об'єднання “Солідарність” - партії Президента України Петра Порошенка - Владиславом Атрошенком.

У нашому районі цей депутат поки що менш відомий, ніж, наприклад, Олег Ляшко, Іван Куровський чи Валерій Дубіль, які представляють виборчі округи Чернігівщини. Однак цього не скажеш про обласний центр, де Атрошенка також добре знають як політика, підприємця, мецената, засновника благодійного фонду "Поліський оберіг". Він є головою Наглядової ради найбільшого виробника хліба в Україні – ВАТ «Хліб Києва». На підприємствах цього товариства, де працюють біля 6 тисяч робітників, виробляється 13,5% хлібобулочних виробів України.

На парламентських виборах 2012 р. він був обраний депутатом Верховної Ради України по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 206 (місто Чернігів). За результатами голосування отримав перемогу серед 15 кандидатів, набравши 40,63% голосів виборців.

Владислав Атрошенко розповів про свої погляди на політичну ситуацію в країні, про перспективи розбудови партії “Солідарність”, про головне, що сьогодні турбує людей – військові дії на Сході, підтримку сепаратистів Росією.

Він висловив впевненість, що завдяки зусиллям Президента, наших дипломатів, ми подолали межу за якою вже не буде відкритого нападу, не буде війни з Росією. Хоча наш сусід і далі шукатиме різні способи аби постійно завдавати нам неприємностей.

Джерелом нестабільності в Україні продовжує залишатись Верховна Рада, де політичні сили займаються переважно своїми рейтингами. А це йде на шкоду державі. Сьогодні 80% суспільства вимагають проведення виборів, “перезавантаження” влади, люстрації і влада має відповісти на ці вимоги.

Прихильником якої б партії не був кожен з нас, у першу чергу він повинен бути патріотом України. Саме це, за словами Владислава Атрошенка, було визначальним, коли він дав згоду очолити і взятись за розбудову на Чернігівщині партії “Солідарність”, бо бачить це єдиним шляхом консолідації, який забезпечить реальну підтримку Президента.

Вже сьогодні потрібно думати про розбудову президентської партії у районі, про те, кого жителі району хочуть бачити своїм представником у Верховній Раді на наступних виборах, Не політичною байдужістю, а активною позицією кожного потрібно показати, що Срібнянський район підтримує Президента, а не партії, які можуть після виборів опинитися в опозиції.

На зустрічі з Владиславом Атрошенком були присутні голова райдержадміністрації Микола Близнюк, заступник голови районної ради Олександр Телух, депутат обласної ради, директор СТОВ “Батьківщина” Олег Дмитренко.
Категорія: Політика | Переглядів: 738 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
18.01.2021
6:18 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!