Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Серпень » 30 » Поділ - чемпіон! (оновлено)
7:47 PM
Поділ - чемпіон! (оновлено)

Завершився чемпіонат району з футболу. Останній тур розставив всі крапки над «і» і визначив найсильнішу команду Срібнянського району.
Поділ – Срібне 3:2
Центральний матч не тільки туру, а й всього чемпіонату. Гра, яка вирішувала долю золотих медалей і чемпіонства. Глядачів подивитися на це дійство зібралося багато. Ще б пак, така гра! Гра розпочалася з активних атакувальних дій від обох команд. Розкачуватися не було часу і в такій грі все міг вирішити один м’яч. Однак, господарі поля зуміли перетворити свої моменти у забиті м’ячі швидше за команду гостей. Перший тайм закінчився за мінімальної переваги господарів, а таймі другому подоляни подвоїли свою перевагу. Вочевидь, два голи дещо заспокоїли подільську команду і гравці розслабилися. Срібняни цим швидко скористалися і відразу ж помчали відіграватися. Що їм і вдалося. Ярослав Щербина і Олександр Джевага вирівняли рахунок у зустрічі завдяки двом вдалим ударам. Та подоляни майже миттєво знову вийшли вперед. Поєдинок так і закінчився перемогою подільської команди як в цьому матчі, так і в чемпіонаті. За господарів двічі відзначився Федосій Мороз і один м’яч в активі Олександра Дьогтяря.
Гриціївка-Побочіївка – Гурбинці 3:1
Збірна двох сіл наостанок вирішила потішити своїх прихильників перемогою. Мабуть, мало хто (окрім вболівальників і гравців команди господарів) вірив у такий результат, однак футбол – непередбачувана річ. Обидві команди вже на початку зустрічі обмінялися небезпечними атаками, але голкіпери витримали перевірку. Цей матч нічого не вирішував у турнірній таблиці, однак перемога потрібна кожному. Гол прийшов зі штрафного. На 20-й хвилині Євген Тяжкун після розіграшу стандарту головою переправив круглого у сітку воріт. Рахунок відрито. Гурбинчани відразу організували контрвипад, але результатів це не принесло. А збірна двох сіл тим часом подвоїла рахунок. І знову Євген Тяжкун, який в цьому матчі був чи не найактивнішим. Для гостей такий поворот подій на полі став несподіванкою. На перерву команди пішли за такого рахунку, а з початком другого тайму ситуація могла повернутися в інший бік. На 48-й хвилині Іван Клименко відквитав один м’яч, а за три хвилини Сергій Тудель і Олександр Ходак могли зрівнювати рахунок. Але господарі вперто не бажали такого. У них теж чудові нагоди мали і Віталій Ковган, і Євген Тяжкун. Гра пішла, що називається на зустрічних курсах. Але 73-я хвилина зняла питання про переможця у цій зустрічі. Господарі втретє змусили гурбинчан розпочинати гру з центра поля. Гра так і завершилася за рахунку 3:1 на користь команди Гриціївки-Побочіївки.
Сокиринці-Калюжинці – Харитонівка 1:9
А в цьому матчі несподіванки не сталося. Харитонівка впевнено переграла команду Сокиринець-Калюжинець. З перших хвилин зустрічі гості захопили ініціативу в свої руки, не дозволяючи супернику наблизитися до воріт. Господарі намагалися стримати натиск від харитонівчан, але втримати харитонівську команду було неможливо. Вже в першому таймі вони змогли п’ять разів розписатися у воротах господарів. Другий тайм також розпочався з переваги харитонівчан. Ще чотири рази м’яч залітав у сітку ворітк команди Сокиринець-Калюжинець. Однак і господарі поля не пішли з поля без забитого м’яча. Вже який матч поспіль за команду Сокиринець-Калюжинець відзначається Артем Назарко. У харитонівчан шість м’ячів у активі Олега Юрченка і це дозволило йому розділити другу сходинку в бомбардирській гонці з Владиславом Андрійченком, по одному голу забили Роман Бакуменко, Дмитро Чепель і Ярослав Остапенко.

У гонці бомбардирів кращим став Богдан Улянченко. На його рахунку 27 забитих м’ячів.