RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Вересень » 12 » Дорога на віки
10:18 AM
Дорога на віки

Дорога на віки. Саме так відповідають на запитання про експлуатаційний термін нової дороги, яка будується в Калюжинцях по вулиці Остапа Вересая, будівельники Прилуцького БУ №3. Адже дорога бетонна, навантаження на неї досить незначне, тож нинішньому поколінню будівельників ремонтувати її точно не доведеться.
Цей відрізок, довжиною 1,1 км, стане завершенням загального проекту будівництва бетонних доріг у Калюжинцях за кошти сільського бюджету.  Щодня прокладається біля 30 метрів дороги і за кілька останніх днів, відколи почалися роботи, дорожнє покриття станом на 12 вересня зроблене на ділянці 166 метрів. Ширина дороги 3,5 метри. Надійність її гарантована дотриманням технології – якісним бетоном, гідроізоляцією. На складних ділянках, які прокладалися раніше, використовувалась металева арматура. Постійну допомогу у прокладенні дороги надає місцеве СТОВ “Батьківщина”.
Темпи будівництва стримуються проведенням бюджетних платежів. За словами сільського голови Олександра Коваленка будівельники вже одержали 66 тис. грн. і, якщо пройдуть платежі ще на 220 тис. грн., дорога буде введена в експлуатацію до кінця цього року.
 

Категорія: Економіка | Переглядів: 757 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
18.01.2021
5:51 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!