RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Що нового в сусідів- Кернел. Фінансові перспективи
9:02 PM
Що нового в сусідів- Кернел. Фінансові перспективи
 В продовження теми агропромислової компанії  - Кернел, що інтегрувалася в життя району, хочеться торкнутися фінансової сторони. Пробіжимося по хронологічним фактам з початку 2014 року.
Лютий місяць. Пану Веревському не вдалося отримати понад 1000га землі через підставну особу. Суд скасував розпорядження Городоцької районної державної адміністрації (Хмельницька обл.) від 28.11.2012, яким одному громадянину було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянок загальною площею 1078,94 га.
Про це свідчить постанова Вищого адміністративного суду України від 22 січня 2014 року.
 
Березень. У період з 4 по 6 березня менеджер агрохолдингу «Кернел», викупив наВаршавській фондовій біржі акції «Кернел» на суму 6,3 млн польських злотих (2,06 млн дол. по курсу НБУ).
З 12 по 14 березня, компанія «Кернел» викупила на біржі ще 50 тисяч акцій Kernel Holding SA по ціні 23 польських злотих / акцію.
Викуп акцій пов’язаний з падінням котировок на біржі. Таким чином, холдинг, з однієї сторони, скорочує інвестиційну складову в своєму капіталі, однак, з іншої сторони, збільшує власну долю в ньому, концентруючи контроль над компанією.
 
Травень. За 9 місяців Фінансового 2014 року, компанія Кернел отримала 76,9 млн. доларів США чистих збитків, проти 64,1 млн доларів чистого прибутку за аналогічний період 2013 року.
Якщо дивитися сам ІІІ квартал 2014 року, то за цей період компанія збільшила свої збитки в 7 разів (25,1 млн $). В минулому році збитки за аналогічний період склали 3,4 млн. Деталі ТУТ.

Також, у цьому кварталі, компанія «Кернел» скоротила обсяги продажів соняшникової олії у пляшках на 2,5% ― до 22,6 млн л. Прибуток від сегменту зменшився на 19,1% ― до 32,7 млн дол.

Попри всі негаразди, у цьому ж таки 3-му фінансовому кварталі Компанія «Кернел» удвічі наростила обсяги продажівзернових  ― до 1,3 млн т. Цьому сприяло рекордно високе виробництво, експорт та активна участь фермерів у торгівельних операціях.

Серпень. Синдикат європейських банків продовжив для«Кернел» два передекспортних кредити. Розмір першої лінії становить 180 мільйонів доларів США з опціоном на збільшення до 230 мільйонів доларів США. Кошти будуть направлені на фінансування експорту зернових культур. Друга лінія з лімітом до 50 мільйонів доларів США буде використана для фінансування експорту соняшникової олії, шроту і зернових. Обидві кредитні лінії є стандартними інструментами, які використовуються компанією для фінансування робочого капіталу експортних поставок.

Слідом за цією заявкою, Компанія отримала можливістьзбільшити кредитну лінію до 400 млн. доларів.

Поруч з цим, «Кернел» планує скоротити обсягінвестицій в свій розвиток з 350 млн доларів в 2013 році до 50—70 млн в2014-му. Про це повідомив журналістам голова ради директорів і мажоритарний акціонер «Кернел» Андрій Веревський.

Станом на Вересень, Fitch знизило рейтингагрохолдингу Кернел до A (ukr) з AA+ (ukr).
 

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 818 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
26.11.2020
5:00 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!