RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Листопад » 9 » Гірше, ніж їжачок в тумані
7:09 PM
Гірше, ніж їжачок в тумані

Зайнялися вони більш усього через чиюсь недбалість і тепер їдким димом огортають навколишні села,  дорогу з Срібного на Побочіївку. Ввечері, коли дим опускається до землі, на землю опускається справжня завіса, починаючи від П’ятихаток до самого в’їзду в Побочіївку. Машини іноді зупиняються, дехто навіть виходить і йде попереду транспортного засобу, аби вказувати дорогу. Від диму страждають не тільки жителі околиць Срібного, дим дістає  Подолу, Побочіївки, Гриціївки. Важко навіть уявити, як дихають таким повітрям  люди, особливо ближче до осередку пожежі.

Емчаесники як можуть намагаються загасити або хоч стримати пожежу, та самотужки цю проблему не вирішити. Допомагають ТОВ «Обрій», СТОВ “Батьківщина”, Срібнянський молокозавод, однак цього все одно недостатньо. Потрібно дуже багато води, щоб залити всі осередки пожежі, або ж чекати дощів. Та коли вони будуть? Погода нині тримається суха і доволі тепла. Вже вкотре їдуть до цієї місцевості співробітники МЧС Срібнянського району, однак води вистачає, щоб залити лише невеликий острівець підземного вогнища. Потрібно кілька цистерн води, щоб хоч трохи вгамувати пожежу.

Як бачите, необережне поводження з вогнем може призвести до дуже сумних наслідків. Можливо, це був і не навмисний підпал, але людям, які проживають поряд,  від того не легше.

Категорія: Інше | Переглядів: 890 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
12:30 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!