RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Листопад » 15 » Кращих хліборобів вітали з святом керівники області
11:10 AM
Кращих хліборобів вітали з святом керівники області

Такі слова в.о. голови обласної державної адміністрації адресував працівникам агропромислового комплексу області на урочистостях з нагоди їхнього професійного свята, яке вони відзначать у неділю, 16 листопада. В урочистостях взяла участь і делегація Срібнянського району - голова райдержадміністрації Микола Близнюк, голова районної ради Павло Кириченко, тракторист ТОВ "Обрій" Віктор Ковган, ветлікар СТОВ "Батьківщина" Юрій Хоменко.

– Своїм професіоналізмом, своїми золотими руками, своєю наполегливою працею робите все задля того, щоб 47 мільйонів українських громадян були ситі. Ви є тим фундаментом, який формує бюджет, забезпечує життєдіяльність та життєздатність нашого українського суспільства, - підкреслив Сергій Журман.

На сьогодні аграрії області вже зібрали понад 3 мільйони тонн зернових. В цілому вони прогнозують перевищити минулорічний рекорд та зібрати майже 3,2 мільйони тонн зернових та зернобобових культур.

– Сподіваюся, що у наступному році ми перевищимо рекордний урожай і цього і минулого року, адже площі зернових культур збільшуватимуться.

Труднощі, що переживає наша країна, підуть у небуття і ми знову запануємо не в страху і незнанні, що буде у нас завтра, а у процвітаючій, вільній, незалежній Україні, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації.

Від імені депутатського корпусу присутніх привітав голова обласної ради Микола Звєрєв.

Кращі представники галузі отримали державні нагороди, відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради.
Серед сільських трудівників Срібнянщини Почесною грамотою обласної ради нагороджений ветлікар СТОВ "Батьківщина" Юрій Хоменко, подякою голови облдержадміністрації -  тракторист ТОВ "Обрій" Віктор Ковган.

Дипломом в номінації: «Україна – понад усе» нагороджено всі райони Чернігівщини за допомогу військовослужбовцям у зоні АТО та вирішення соціальних потреб мешканців східних регіонів України.

Святковий настрій присутнім створила капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

За інф. прес-служби облдержадміністрації

Почесну Грамоту обласної ради Юрію Хоменку вручає голова обласної ради Микола Звєрєв

Фото Віктора Кошмала

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 813 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
25.01.2021
11:53 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!