RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Грудень » 12 » Допомога українській армії
6:24 PM
Допомога українській армії

Творчі колективи постаралися на славу. Чимало нового розповіли присутнім про нашу славну неньку-Україну козаки (Віталій Сидоренко, Віталій Потапенко, Олег Заєць), які подорожували різними куточками України і розповідали про визначні пам’ятки історії, культури і цікаві місця. 
Піснями і танцями запалювали зал аматори художньої самодіяльності. Це і танцювальний ансамбль “Веселка”, і співочі таланти Яна Желіба, Тетяна Лавріненко, Аліна Лавріненко, Віталій Дмитрюк, Станіслав Петренко, Валерій Декрет... 
На завершення концерту до глядачів звернувся голова райдержадміністрації Микола Близнюк. Він подякував нашим землякам, які захищають Україну, жителям району, які надають їм допомогу, волонтерам, аматорам сцени, які подарували глядачам такий чудовий концерт, що пройшов на одному подиху. 
Сьогодні на благодійному концерті було зібрано 8891 грн. По 100 грн. на допомогу бійцям дали Віталій Желіба і Ольга Хмарська. Ще 143 грн. було зібрано в скриньку в магазині “Центральний”. Протягом цього тижня було придбано зимові чоботи (1шт.) – 125 грн., штани теплі ватяні (1 шт.) – 200 грн., зимова форма (комбінезон+бушлат, 1 шт.) – 600 грн., берци (1 пара) – 450 грн., 6 комплектів термобілизни – 1465 грн., 15 пачок сигарет на суму 172,5 грн. Витрат потребує і доставку всіх речей в зону АТО.
А з початку неоголошеної війни на Сході срібняни передали нашим бійцям допомогу за період з середини жовтня на загальну суму біля 45 тисяч гривень.
Організатори концерту дякують всім, хто прийшов на цей захід, підтримав українську армію, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо повернути мир на рідну землю.

На благодійному концерті було зібрано 8891 грн. 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1062 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.3/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
25.01.2021
12:36 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!