RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Січень » 20 » Поїздка до Верховної Ради
5:10 PM
Поїздка до Верховної Ради

Минулої суботи сільські та селищні голови району, голови постійних комісій районної ради  побували на екскурсії у Верховній Раді України, де змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України, зустрілись з народним депутатом Олегом Дмитренком. 
Багато цікавого під час екскурсії по сесійному будинку Верховної Ради розповіла головний консультант інформаційного управління апарату Верховної Ради Людмила Савон. 
Будинок українського парламенту споруджувався протягом 1936—1939 років за проектом архітектора Володимира Заболотного.  Під час Великої Вітчизняної війни будівлі було завдано значних пошкоджень. Зокрема, одна з бомб пробила скляний купол і впала в сесійну залу, але, на щастя, не вибухнула і згодом була знешкоджена.
В 1990-х рр. будинок зазнав певної реконструкції та декомунізації. В 2001 р. з фасаду були зняті чотири декоративні серпи й молоти. Статуя Леніна, що була розміщена позаду президії, була демонтована, замість неї встановлено Державний Прапор України.
У 1991 р. під час прийняття Акту проголошення Незалежності України з будівлі парламенту було спущено Державний Прапор УРСР і піднято стяг блакитного і жовтого кольорів, який згодом було затверджено, як державний прапор.
В 2001 р. з фасаду були зняті чотири декоративні серпи й молоти. Статуя Леніна, що була розміщена позаду президії, була демонтована, замість неї встановлено Державний Прапор України.
Людмила Савон розповіла про організацію роботи депутатів, їх інформаційне забезпечення. До речі, шанс побувати на сесійному засіданні Верховної Ради тепер має кожен громадянин України. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Верховної Ради, заповнити відповідну форму і чекати на запрошення. Правда, ймовірність одержати його обмежується кількістю місць у гостьовій ложі. На сьогодні цю можливість найбільше використовують студенти київських вузів.
Наша делегація побувала у сесійній залі, конференц-залі, сфотографувалась біля відомої картини під назвою «Державотворення» на якій автор Олексій Кулаков  зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України.
У будинку Верховної Ради відбулася зустріч з народним депутатом Олегом Дмитренком. Він розповів про свою роботу у парламенті, про перспективи допомоги нашому району, відповів на всі запитання учасників поїздки до Києва, провів спільну зустріч з керівниками благодійного фонду, які організовують перебування дітей-сиріт з України у італійських сім'ях та ознайомив земляків з умовами проживання у столиці народних депутатів.

Цього ж дня учасники поїздки до Києва побували в Ки́єво-Печерській ла́врі  — одній з найбільших православних святинь України, визначній пам'ятці історії та архітектури, де знаходиться також діючий монастир Української православної церкви Московського патріархату зі статусом лаври.

Категорія: Влада | Переглядів: 1042 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
1:20 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!