Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Лютий » 5 » Знай наших!
11:19 AM
Знай наших!

Як вже повідомляла газета “Срібнянщина”, Ігор Рептюх у м. Кейбл (Сполучені Штати Америки) на Чемпіонаті світу з зимових видів спорту (лижні гонки та біатлон) виборов бронзову нагороду.
Сьогодні Ігор поділився з нами інформацією про свої чергові досягнення. 30 січня, продовжуючи змагатися у біатлоні на дистанції 15 км, він в напруженій боротьбі випередив на 5 секунд росіянина Владислава Лекомцева і француза Бенжаміна Дав’єта (на першому фото) і здобув золоту нагороду. До речі, Лекомцев усю програму відбігав на «відмінно» і лише в біатлоні на дистанції 15 км поступився нашому Ігорю.
Наступного дня, 31 січня, відбулася гонка класичним стилем на дистанцію 10 км, де Ігор став бронзовим призером, випередивши канадця Арендза Марка. В останній день чемпіонату світу, 1 лютого, відбулася естафетна гонка 4х2.5 км, де Ігор у складі нашої команди виборов 3 місце. Відтак, на рахунку у Ігоря 1 золота та 4 бронзові медалі.
Нам вдалося у телефонному режимі поспілкуватися з Ігорем.
-    Доброго дня, Ігоре! Вітаємо тебе з таким щедрим здобутком.
-    Дякую, я теж задоволений своїми виступами і досягненнями нашої команди. Із семи можливих нагород у моєму активі – п’ять.
-    Що й казати, це просто вражаюче. Тепер можна і відпочити.
-    Так, ми до 20 лютого відпочиваємо, відновлюємося, бо переліт і різниця у часі накладають свій відбиток. Мені після такого приблизно тиждень потрібен, щоб адаптуватися до нашого часового поясу і клімату.
-    Наша команда показала найкращий свій результат – 30 медалей. Розкажіть, як проходили змагання загалом.
-    Це наш найкращий здобуток, але він міг бути і ще кращим. В останній день, коли ми бігли естафету, то мали всі шанси завоювати срібні нагороди. Я біг на другому етапі, і перед завершальним мали всі шанси посісти другу сходинку, однак, під кінець наш спортсмен, який біг на 4 етапі, не зміг обігнати свого опонента. Тому, на жаль, лише бронза. А загалом, змагання пройшли успішно. Наші спортсмени зробили для цього все можливе.
-    Гарні новини зараз всім нам дуже потрібні.  Що плануєте надалі робити? Готуватися до наступних змагань?
-    Так, потім ми від’їжджаємо на нашу базу в Карпати, де будемо готуватися до чемпіонату України. А взагалі, наступні серйозні змагання тільки через два роки. Чемпіонат світу лише раз на два роки проводиться. Паралімпіада теж не скоро. Можливо, будуть запрошення, але поки будемо змагатися за всеукраїнську першість. Тим більше, що призові місця на чемпіонаті України прописані і в контракті.
-    Що ж, тепер ви маєте чимало часу для підготовки до наступних змагань. Ви говорили про контракт. Тобто, ви маєте підписані контракти?
-    Так, це як трудовий договір. Ми заключаємо контракт, в якому прописані всі умови, які ми повинні виконувати. Призові місця на Чемпіонаті світу – серед них. Світова першість і Паралімпіада – це ті турніри, де ми можемо отримати певні стипендії і гонорари. Також тепер у контракт включено і призові місця з української першості. Від цього залежить наша заробітна плата.
-    Дякуємо, Ігоре, за змістовну бесіду і гарні новини. Бажаємо Вам добре відпочити і якомога частіше тішити приємними здобутками.
-    Обов’язково. Я намагатимуся тримати вас в курсі наших досягнень. І нехай гарні новини йдуть не тільки від нас, а й зі Сходу України.
Ось так закінчився Чемпіонат світу 2015 в США, у місті Кейбл. Паралімпійська збірна України вперше в історії завоювала 30 медалей, з них – 9 золотих. Ще раз вітаємо Ігоря зі здобутками і бажаємо йому здоров’я і нових звершень.