RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Лютий » 25 » Газета “Срібнянщина” відсвяткувала своє 80-річчя
2:35 PM
Газета “Срібнянщина” відсвяткувала своє 80-річчя

Від лютого 1935 року і до сьогодні минуло 80 років. Всі ці вісім десятиріч районна газета “Соціалістична Срібнянщина”-“Ленінське слово”-“Срібнянщина” крокувала в ногу з часом, писала історію рідного краю.
Ювілею “Срібнянщини” присвячувалося урочисте зібрання, яке влаштували для журналістів, ветеранів газетної справи, дописувачів працівники районної бібліотеки.
Ведучі Алла Оніщенко та Тетяна Мазило розповіли про історію газети – від часу її заснування і до сьогодні, згадали багатьох працівників, які колись працювали у редакції газети, розповіли про колектив “Срібнянщини”, який творить газету сьогодні разом з обдарованими позаштатними кореспондентами.
Про історію районки, сьогоднішній її  день, про плани на майбутнє розповів редактор газети Сергій Бебик.
Із святом журналістів, позаштатних дописувачів щиро привітали голова районної державної адміністрації Микола Близнюк та голова районної ради Павло Кириченко. Вони вручили колективу редакції  спільну Почесну грамоту і побажали “Срібнянщині” і надалі залишатись  літописцем історії району.
Щиро привітали голова Срібнянської селищної ради Олег Куделя, голова райкому профспілки працівників держустанов Галина Тимошенко,  наша землячка, колишній юнкор “Ленінського слова”, а тепер Заслужений журналіст України Наталка Капустянська, директор товариства “Батьківщина” Микола Дмитренко, головний лікар райлікарні Микола Діденко та начальник  відділу культури і туризму Валентина Желіба, один з найактивніших читачів районки Іван Лихогруд, директор районної бібліотеки Ліна Кириченко, колишній редактор районного радіомовлення Антоніна Бабич.  Свою районку вітали активні дописувачі “Срібнянщини” Ніна Кочубей, Валенина Денисенко, Раїса Нагорна, спогадами поділилась ветеран газетної справи Любов Черкас. 
Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури Віталій Сидоренко, Віталій Дмитрюк, Яна Желіба, Тетяна Лавріненко присвячували свої пісенні дарунки працівникам редакції, всім учасникам святкового дійства.
Учасники свята з великим інтересом переглянули виставку районних  газет від 40-х і до сьогоднішніх днів, фотовиставку “Роки і люди”.
Свято було теплим і щирим. Працівники редакції “Срібнянщини” вдячні організаторам цього чудового заходу за вшанування їхньої праці, за ще одне підтвердження великої ролі районного часопису у житті Срібнянщини.


В. ПЕТРЕНКО. 

Ведучі свята Тетяна Мазило та Алла Оніщенко

Ветеран газети Любов Тимофіївна Черкас

Музичне вітання від Віталія Дмитрюка

Голова районної ради Павло Кириченко та голова райдержадміністрації Микола Близнюк вручили редакційному колективу грамоту районної ради та райдержадміністрації "за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, об'єктивне і багатогранне висвітлення подій сьогодення Срібнянщини", діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та з нагоди 80-річчя з дня заснування газети".

Грамоту райкому профспілки працівників держустанов голові первинної профорганізації редакції Ганні Гуріненко вручає голова райкому профспілки Ганна Тимошенко

Вітання, подарунок та подяку одержав редакційний колектив від Срібнянського селищного голови Олега Куделі

Колектив "Срібнянщини" вітає наша колега, колишній юнкор “Ленінського слова”, Заслужений журналіст України Наталка Капустянська

Музичне вітання від директора районного будинку культури Віталія Сидоренка

Наш постійний дописувач Ніна Кочубей з Сокиринець

Музичне вітання від Тетяни Лавріненко з Подолу

Один з найактивніших читачів "районки" Іван Петрович Лихогруд

Постійну допомогу і підтримку надає редакції газети виконавчий директор СТОВ Батьківщина" Микола Дмитренко

Вітання, грамоту і теплі слова вдячності за постійну співпрацю приймав від головного лікаря районної лікарні Миколи Діденка редактор газети "Срібнянщина" Сергій Бебик

З ювілеєм нас привітала та вручила колективу редакції грамоту відділу культури і туризму райдержадміністрації  начальник відділу Валентина Желіба 

Свято вдалося на славу - таким був одностайний висновок усіх, хто прийшов привітати з ювілеєм  колектив газети "Срібнянщина" 

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1501 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:17 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!