RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Березень » 7 » Поети вам присвячують сонети, чоловіки дарують вам букети...
1:24 PM
Поети вам присвячують сонети, чоловіки дарують вам букети...

6 березня у районному будинку культури відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. Усіх жінок, присутніх у залі, привітали з святом голова районної ради Павло Кириченко, голова районної державної адміністрації Микола Близнюк. Керівники району та Срібнянський селищний голова Олег Куделя подарували жінкам чудові корзини квітів.


 Неперевершеним було цьогорічне вітання від аматорів сцени. Хто не бачив його – можуть лише пошкодувати. Та що зробиш, коли вільних місць у залі не було? 
Глядачі побачили не просто святковий концерт, а концерт-виставу з цікавим, захоплюючим і разом з тим дуже повчальним сюжетом. 
... А почалося все із засідання на сцені керівництва кооперативу “Рання морква”. Голова, заступник, бухгалтер і комірник (Віталій Сидоренко, Олег Заєць, Віталій Потапенко, Володимир Козачок), звичайно ж чоловіки,  розглядали серйозне питання. За кілька днів до них мав приїхати сам Нестор Іванович! Зустрічати такого гостя звичайно ж належало по вищому розряду – з короваєм, застіллям, розважальною програмою. Бо любить Нестор Іванович не тільки смачно поїсти, випити, як будь-який нормальний начальник, а й послухати гарних пісень, оцінити місцеву художню самодіяльність.
Не гіршими за свого шефа були і керівники кооперативу. Програму перебування Нестора Івановича розробляли за столом, який ломився від напоїв і наїдок. 
З виконавцями визначились оперативно. Бо у кожного була дружина, на яку можна було покластися. Отож жінкам (Ірина Панченко, Світлана Геращенко, Ольга Соловей, Яна Желіба) випадало і коровай пекти, і за святковий стіл турбуватися і концертну програму для гостя придумувати. Про концерт – окрема розмова. Як завжди глядачі не шкодували оплесків для Валерія Декрета, Яни Желіби, Тетяни Лавріненко, танцювального колективу “Веселка” та інших виконавців.
Тим часом голова, заступник, бухгалтер і комірник як на конвеєрі видавали наряди своїм жінкам, а ті слухали і одночасно міняли порожні пляшки на столі на повні. Врешті-решт горілка зробила свою справу. Чоловіки не пам'ятали чим закінчилось застілля, а глядачі побачили накритого рядном голову кооперативу, який лежав на лаві без жодних ознак начальницької діяльності.
Отут, як голова заснув,  і почалося найцікавіше. Жінки зібрали збори кооперативу, де їх і вибрали новими керівниками. А попередників, колишніх керівників, призначили бути жінками та робити всі жіночі справи. Схаменулись чоловіки, зрозуміли у яку халепу втрапили та пізно було. Жінки взялися керувати підготовкою до приїзду Нестора Івановича, зручно всівшись за той самий стіл, а чоловіки як метелики крутилися навколо, підносячи напої та всякі смачні страви. Після роботи чоловіки бігли з кооперативу додому, де ревли голодні недоєні корови, лежали купи прання, немитий посуд і багато чого такого, про що вчора у них і думки не було.
На щастя всі ці жахіття тривали для чоловіків не довго. Голова кооперативу, що на початку цієї історії заснув на лавці, нарешті прокинувся і довго не міг повірити, що все, що відбувалося, було лише страшним сном. 
А як зрозумів, то став після переляку зовсім іншою людиною. А з ним – і його помічники. Так мило і щиро пригортали вони до себе наприкінці святкової вистави коханих жінок, наче в перший день після весілля.  
Глядачі цього вечора зробили і ще одну добру справу. Вони поповнили скриньку для благодійної допомоги нашим землякам, які захищають Україну в зоні АТО, на 1031 гривню.


За святковим дійством спостерігав, фотографував і записував
Сергій Бебик

 

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 926 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
1:07 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!