RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Березень » 11 » Запитуйте-відповідаємо
8:58 AM
Запитуйте-відповідаємо

Після публікації в №8 газети  “Срібнянщина”  за 28.02.2015 р. інформації під заголовком “Зростання цін змушує комунальників підняти тарифи”, у якій йшлося про необхідність підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення у Срібному, котрі надає КП “Комунгосп”, жителі селища запитують, з якої саме дати чекати на нові тарифи та який порядок їх прийняття.
Повідомляємо, що зміна тарифів має здійснюватись згідно Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та врахування відповідної позиції територіальних громад.  Цей порядок затверджено  Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  30.07.2012  № 390 і зареєстровано в Міністерстві юстиції України  16 серпня 2012 р. за № 1380/21692.
Зокрема, у визначені терміни і в порядку, передбаченому цим документом,  до відома споживачів при зміні тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення має бути доведена наступна інформація:
загальний розмір тарифу та його структура (плановані витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість);
 обґрунтування причин зміни тарифу (зазначення розміру діючого тарифу та відсотка відшкодування затвердженим тарифом собівартості, планового економічно обґрунтованого тарифу, дати, коли тариф востаннє переглядався, причин перегляду тарифу, зазначення відсотка зростання основних складових тарифу (заробітної плати, електроенергії, паливо-мастильних матеріалів), визначення відсотка підвищення тарифу тощо).

Зазначена інформація доводиться до відома споживачів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет (за наявності), у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження (перевага надається друкованим засобам масової інформації органу місцевого самоврядування), веб-сайті суб’єкта господарювання (за наявності), за необхідності, та шляхом розміщення на інформаційних стендах біля адміністративних будинків органів місцевого самоврядування в населених пунктах, де споживачі отримують відповідні послуги.
Визначено також порядок розгляду зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, об'єднань громадян.
Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється суб’єктом господарювання, але він не може бути меншим за 14 календарних днів та більшим ніж 20 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.
Контроль за дотримання суб’єктами господарювання порядку доведення до відома споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад здійснюється органами, уповноваженими встановлювати тарифи відповідно до їх повноважень, визначених чинним законодавством.

Категорія: Економіка | Переглядів: 542 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
1:20 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!