RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Березень » 12 » На часі напрацювання інвестиційних пропозицій
5:49 PM
На часі напрацювання інвестиційних пропозицій

В області триває проект «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських та селищних радах Чернігівської області», створений за сприяння Фонду Ганса Зайделя. Його мета – допомогти головам територіальних громад розпочати втілення ініціатив місцевих спільнот щодо соціально-економічного та культурного розвитку. На Чернігівщині в рамках проекту створено шість робочих груп, які працюватимуть над покращенням певної сфери діяльності територіальних громад. Всього в проекті вирішили взяти учать сорок голів територіальних громад, серед них – і Срібнянський селищний голова Олег Куделя. Всі учасники проекту розробили інвестиційні візитівки своїх міст та селищ.
Сьогодні з ознайомчим візитом у Срібному побував професор доктор Юрген Вальхсхьофер - референт Фонду Ганса Зайделя. У Срібнянській селищній раді відбулося засідання однієї з робочих груп, яка обрала роботу над проектами по розвитку дошкільних дитячих закладів, створення умов для розвитку дитячої та юнацької творчості. У  засіданні взяли участь Юрген Вальхсхьофер, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко, Срібнянський селищний голова Олег Куделя, його колеги Сергій Гарус з Ріпок та Олександр Красковський із селища Замглай Ріпкинського району, Тупичівський сільський голова (Городянський район) Лариса Шовкова.
Керівники територіальних громад представили свої проекти, обговорили можливі напрямки їх реалізації та відвідали срібнянський дитячий садок “Сонечко” з роботою якого ознайомила завідуюча цим дошкільним закладом Валентина Логоша.
Цього дня гості відвідали також Сокиринський архітектурно-парковий комплекс.
Співпраця в рамках проекту триває, очікується, що в другому півріччі можна буде вести мову про конкретні шляхи її реалізації.  

 

Довідково: Фонд Ганса Зайделя засновано 11 квітня 1967 року на честь прем'єр-міністра Баварії та голови Християнсько-Соціального союзу доктора Ганса Зайделя. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера та Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 р. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур.
За допомогою своїх проектів Фонд Ганса Зайделя прагне ініціювати стабільний розвиток на основі демократії, миру і соціального ринкового господарства. При цьому принцип «допомога для самодопомоги» (надання допомоги державам для того, щоб вони могли допомогти самі собі) є основною ідеєю діяльності Фонду Ганса Зайделя за межами Німеччини.
 На сьогоднішній день міжнародне співробітництво Фонду Ганса Зайделя грунтується на роботі більше 90 проектів в більш ніж 50 країнах світу, що розвиваються.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 766 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:59 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!