RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Квітень » 4 » Вперше на Срібнянщині
12:01 PM
Вперше на Срібнянщині

«Щоразу зустрічаючись із своїми виборцями я переконуюсь наскільки важливе безпосереднє спілкування із людьми, наскільки вони потребують, щоб представники влади їх вислухали і допомогли словом та ділом. Особливої ваги цей діалог набуває під час серйозних соціальних та економічних змін, що відбуваються сьогодні в нашій державі», - так народний депутат України прокоментував результати  свого чергового прийому громадян, проведеного у Срібному.
Проблеми,  з якими звертаються виборці до народного депутата, характерні для всієї Чернігівщини. Це й ситуація із захворюваністю населення, і стан матеріального забезпечення органів влади та місцевого самоврядування, і ремонт доріг, і скарги на недосконалу діяльність органів правопорядку, в результаті яких комунальні підприємства несуть значні збитки, навіть проблеми, пов’язані із зовнішньою агресією Росії та анексією Криму. 
«Дійсно, державні проблеми завжди впливають на долі людей. Агресія Росії, анексія Криму так чи інакше вплинули на життя кожного українця.  Сьогодні до мене на прийом звернулася мешканка Срібного, молода дівчина, яка закінчила Сімферопольский державний університет економіки та управління і отримала російський диплом. Міняти після анексії півострова вуз за місяць до випуску студентка не стала  і отримала диплом, який сьогодні не визнають ніде, окрім Росії. Тому і влаштуватися  на роботу за освітою вона не може. Я буду звертатися до Міністерства   освіти із відповідним зверненням, щоб допомогти дівчині, яка стала заручником політичної ситуації» - розповів депутат.
Дуже часто люди йдуть до депутата, як до останньої інстанції, просять допомогти вирішити проблеми, що не вирішуються роками. Наприклад, мешканці вулиці Першотравневої у Срібному просять допомогти їм знайти кошти на ремонт вулиці.
«Люди скаржаться, що на їх невеличкий вулиці, де мешкає 16 родин, ніколи не було твердого асфальтового покриття, а сьогодні в райцентрі немає коштів щоб навіть трохи підсипати проїжджу частину. Але у 21 столітті люди не повинні тонути у грязюці, я взяв цю ситуацію на свій контроль, і ми спільно з місцевою та обласною владою будемо намагатися вирішити проблему», -  пообіцяв парламентар.
«Жодне із звернень від срібнянців не залишиться без моєї уваги, Вони  всі взяті на мій особистий контроль. Я переконаний, що ми спільно, я - як депутат парламенту, місцева обласна та районна влада зможемо допомогти людям покращити ї життя» - підсумував Олександр Кодола.

Також приємним моментом приїзду депутата в Срібне стало привітання відомого педагога, керівника оркестру баяністів Срібнянської дитячої музичної школи Анатолія Юлюковича з 60-річним ювілеєм.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Фото Сергія Бебика

Категорія: Суспільство | Переглядів: 672 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.6/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
19.10.2019
6:08 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 677
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!