RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Квітень » 9 » “Самозванців нам не треба, командиром буду я”
6:46 AM
“Самозванців нам не треба, командиром буду я”

Хто і на яких правах розбирає рештки свинокомплексу біля Олексинець – одна з тем, про які не говорять на офіційних зібраннях, не шукають господарів майна, якщо воно дійсно безгоспне. Розбирають – то й нехай. Навіть коли везуть чи на місці розбивають заради металевої арматури бетонні конструкції. Нехай беруть, не моє ж власне. Та й бетонних конструкцій майже не залишилося.
Хтось приїжджає сюди легковою машиною надовбати кілька відер щебеню. А хтось бере, так би мовити, у промислових масштабах. 
Подібне довелось спостерігати вчора, 8 квітня 2015 року. На територію свинокомплексу техніки наїхало стільки, наче його зібралися відбудовувати. Але де там!
Бригада на чолі з солідним чоловіком, напевне їхнім шефом, зривала асфальтові доріжки і навантажувачем вантажили зруйноване асфальтове покриття і щебінь на трактори та автомашини, котрі ледве встигали вивозити цей вантаж.
Шеф, який своєю поведінкою був схожий на директора комплексу чи щонайменше на представника керуючої компанії, відразу перейшов у наступ на журналіста: “Хто дав вам дозвіл на фотозйомку нашої роботи? Ану покажіть документи! Яке ви маєте право фотографувати?”. У своїх правах брати асфальт і щебінь чоловік не сумнівався. Згодом, трохи подумавши, він запропонував купити фотографії. Погоджувався обміняти їх навіть на машину щебеню.
Усе миттєво змінилося з приїздом на місце події працівників міліції. За кілька хвилин вся  техніка кудись поїхала, наче її тут і не було. Тож робити висновки щодо законності розбирання решток свинокомплексу залишимо правоохоронним органам. 
Однак, на всякий випадок, фотографувати краєвиди біля свинокомплексу поки що нікому не радимо. Бо натрапите раптом на ось такого “фахівця” з медіа-права, який вантажить щебінь. Ще й винуватими залишитесь.

Категорія: Економіка | Переглядів: 659 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
17.09.2019
0:05 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 672
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!