RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Квітень » 10 » Запорука успіху – талант і праця
4:23 PM
Запорука успіху – талант і праця

Почути виконавця такого рівня у Срібному – це було щось неймовірне навіть для тих, хто не дуже розуміється в музиці. А може це і є особливість високого мистецтва – своїм виконанням торкатись найпотаємніших струн душі, хоч на крок наближати слухачів, які може  вперше в житті почули таке виконання музичних творів, до розуміння і сприйняття справжнього мистецтва?
Руслан – випускник Чернігівського  музичного училища ім. Л. Ревуцького, лауреат міжнародних конкурсів (м. Луцьк, Харків), всеукраїнських конкурсів (м. Київ, Харків). Навчається у відомого викладача, Заслуженого працівника культури України Ангеліни Олександрівни Стриги.  Він - гордість і свого  першого викладача Анатолія Павловича Юлюковича, у якого сім років навчався у Срібнянській музичній школі, за будь-якої погоди йшов з Подолу в Срібне і вчився, вчився, вчився... Бо успіх це талант і працездатність. Адже Бог дає нам талант, а решту ти відпрацьовуєш і реалізуєш сам. 
А ще важливо вчасно зрозуміти, яке заняття для тебе може бути справою всього життя. І якщо ти не помилився з вибором, дуже важливий вибір наставника, того, хто безкорисливо підкаже тобі  дорогу. Для Руслана Желіба таким наставником став Анатолій Павлович Юлюкович, який сьогодні міг пишатися своїм учнем.  

Категорія: Суспільство | Переглядів: 699 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.1/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
17.09.2019
1:18 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 672
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!