RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Квітень » 17 » Освіта і професія
9:48 AM
Освіта і професія

На базі Дігтярівського професійного аграрного ліцею 16 квітня відбувся обласний конкурс фахової майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування». В конкурсі взяли участь учні - переможці першого туру: Владислав Ткаченко – Ніжинського, Станіслав Тарасенко – Сокиринського, Михайло  Середа – Сосницького, Богдан  Пастух – Дігтярівського, Андрій Шендрик – Замглайського, Павло  Зеленський – Куликівського, Андрій  Мажний – Ічнянського професійних аграрних ліцеїв.
Конкурс проводився у два тури: теоретичний і практичний. Метою першого туру була перевірки знань професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Слюсарна справа», «Система технічного обслуговування і ремонту машин», «Охорона праці», «Електротехніка». Тут конкурсантам потрібно було виконати на персональному комп‘ютері 60 тестових завдань за одну астрономічну годину.
Другий тур – практичний, полягав  у перевірці навиків і уміння учнів розбирати, складати та регулювати окремі вузли сільськогосподарських машин, агрегатів та тракторів і складався з трьох завдань: заміни підшипників на сошниках сівалки СЗ-3,6; виготовлення гайки згідно технологічної карти; встановлення на пусковий двигун магнето, регулювання та запуск пусковим двигуном трактора МТЗ-80. 
Перед початком конкурсу було проведено жеребкування, за яким кожен учасник отримав свій стартовий номер. Перед кожним конкурсним завданням проводився інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.
Виконуючи тестові завдання першого туру конкурсу, найбільше – 54 бали з 60 набрав  учасник під № 6 – учень І
І курсу Дігтярівського агроліцею Богдан Пастух.  
 З практичними завданнями другого туру усі конкурсанти справилися на відмінно і добре, отримали високі бали, але найбільше їх виявилося знову у нашого земляка Богдана Пастуха. Він і став переможцем обласного конкурсу  і тепер буде захищати честь області та свого агроліцею на Всеукраїнському конкурсі. 
По закінченні, зустрівшись з конкурсантами і їх майстрами з виробничої справи, члени журі проаналізували роботу кожного, відзначивши хорошу професійну підготовку учнів аграрних ліцеїв області, кожен з яких має свій почерк, що й показав конкурс.
Переможців обласного конкурсу фахової майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» нагороджено дипломами та
Почесними грамотами.  
Відбувся конкурс на високому організаційному рівні завдяки оргкомітету і особисто директору аграрного ліцею Михайлу Володимировичу Хітренку.
Конкурсанти і гості щиро вдячні господарям за гостинність і теплий прийом.

Г. ГУРІНЕНКО.
Фото автора.

Переможець обласного конкурсу - Богдан Пастух з Дігтярівського агроліцею

Категорія: Освіта | Переглядів: 627 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
17.09.2019
0:34 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 672
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!