RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Квітень » 29 » “Запобігти, врятувати, допомогти”
3:32 PM
“Запобігти, врятувати, допомогти”

Сектором державної служби з надзвичайних ситуацій Срібнянського РС Управління ДСНС України в Чернігівській області за допомогою фахівців, спецтехніки, обладнання було проведена акція “Запобігти, врятувати, допомогти”: практичне навчання школярів, метою якого було попередити виникнення небезпечних ситуацій, зорієнтувати учнів, як діяти в таких випадках, як врятувати власне життя і допомогти іншим.
Про це дітям розповів провідний інспектор сектора державної служби з надзвичайних ситуацій   Юрій Авраменко. Потрібно було бачити захоплені очі школярів, які знайомились з цікавою для них технікою, слухали пояснення спеціалістів. Юрій Авраменко показав знешкоджені боєприпаси часів війни, пояснив як потрібно діяти, куди звертатись при виявленні подібних предметів. Пожежні розповіли і показали як гасяться пожежі, показали обладнання, яке використовується при надзвичайних ситуаціях, зокрема гідравлічні ножиці. 
Акція “Запобігти, врятувати, допомогти”  стала у певній мірі і профорієнтаційною, хоч організатори і не ставили перед собою такої мети. Вчителі вкотре нагадували, що захід закінчився і пора на уроки, а школярів було не відтягнути від спецтехніки, фахівці ледве встигали відповідати на всі їхні запитання.  


Категорія: Освіта | Переглядів: 644 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
1:09 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!