Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Травень » 4 » Футбольний сезон розпочато
1:55 PM
Футбольний сезон розпочато

Вже традиційно першотравневе свято відзначається в Линовиці футбольним турніром пам’яті Олексія Гончаренка, до речі, уроженця Срібнянщини. І приємно бачити, що футбольні команди зі Срібнянського району постійно беруть активну участь і показують непогані результати. Цьогоріч до команд збірної двох сіл Гриціївки-Побочіївки і Гурбинець приєдналася команда Подолу. Всього назбиралося 11 команд. Привітали спортсменів селищний голова Линовиці Олександр Назарко, заступник голови райради Михайло Синенко, голова Прилуцької районної організації партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Василь Малик.
Далі відбулося жеребкування, за результатами якого команді Гурбинець у суперники дісталася давно знайома команда Брагинців, збірна двох сіл протистояла чемпіону Прилуччини, ФК «Арсенал» (Прилуки), а Поділ зіграв проти новоствореної команди з Манжосівки. Розпочали турнір команди Гурбинець і Брагинців. Обидві команди розпочали обережно, адже для них це були перші офіційні змагання у цьому році. Ближче до середини першого тайму активніше себе проявляла брагинська команда і саме завдяки цьому натиску їм вдалося двічі розписатися у воротах гурбинчан. Автором дубля став Сергій Яговий. Гурбинчани активізувалися, але так і не змогли схилити чашу футбольних терезів на свою користь.
Наступними на поле вийшли два новички турніру – команди Подолу і Манжосівки. З перших хвилин ініціативу захопили подоляни і вже за кілька хвилин зуміли відкрити рахунок, автором забитого м’яча став Владислав Лук’янчиков, а ще за декілька подвоїти його. Команда Манжосівки намагалися перехопити ініціативу, але Поділ міцно тримав м’яч у своїх ногах. І результатом цього став третій м’яч від подільської команди. Рахунок 3:0 – і далі йдуть подоляни.
Команду Гриціївки-Побочіївки в Линовиці запам’ятали. Тому і цьогоріч очікували сюрпризів від них. Але дещиці не вистачило, аби пройти далі. Гра розпочалася з активного пресингу від прилучан, але на їхні атаки знаходилися відповіді від футболістів Гриціївки-Побочіївки. Небезпеку створювали насамперед гравці атакувальної ланки: Сергій Сухина, Євген Тяжкун і Олег Юрченко. Але першими розпечатати ворота суперника вдалося футболістам з Прилук. Перший тайм так і закінчився. А от другий тайм приніс сюрприз від збірної двох сіл. Вони зрівняли рахунок, перевівши гру у серію післяматчевих пенальті. Але два сейви у виконанні голкіпера команди двох сіл Романа Бобира не допомогли нашій команді пройти далі. Останній удар, на жаль, у команди Гриціївки-Побочіївки не вийшов. 3:2 по пенальті – і прилучани святкують перемогу.
У четвертьфіналі на команду Подолу чекали брагинчани. Тут гра вже була більш рівнішою, обидві команди не поступалися ні в чому. І на забитий м’яч команди Брагинців подоляни відповіли своїм. І знову переможця вирішувала серія пенальті. Фортуна посміхнулася команді Подолу, брагинчани пробили вище воріт. Рахунок по пенальті 8:7 і Поділ крокує у півфінал.
Та у півфіналі суперником подолян стала команда Ладану, яка змогла мінімально переграти їх, хоча подільська команда не поступалася по грі.
Загалом, атмосфера на турнірі панувала прекрасна. Хочеться щиро подякувати організатору турніру вчителю та інструктору з фізичної культури та спорту Линовицького цукрокомбінату Олександру Проценку за чудове свято футболу. На подібних турнірах відпочиваєш душею і незважаючи на таку кількість команд, ці змагання не були затягнутими, а навпаки, тільки додавали азарту і інтриги. Слова вдячності хочеться сказати СТОВ «Батьківщина» і виконавчому директору Миколі Дмитренку за надання комфортабельного транспорту для підвезення команди Гриціївки-Побочіївки та водію Олександру Куркіну.
Що ж, футбольний сезон розпочато. Чекаємо на турнір до свята Перемоги 9 травня і сподіваємося, що наступного року наші команди в Линовиці покажуть ще кращі результати.