Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Травень » 10 » Срібнянщина розпочинає футбольний сезон
12:51 PM
Срібнянщина розпочинає футбольний сезон

У турнірі взяли участь команди Гурбинець, Харитонівки, Срібного та  Подолу. За результатами жеребкування команди розділилися на пари: Срібне – Гурбинці і Харитонівка – Поділ. Згідно регламенту було визначено тривалість тайму – 25 хвилин.
Розпочали турнір команди Срібного і Гурбинець. Матч почався неспішно, обидві команди діяли обережно. Але більш активною була команда Срібного. Раз по раз футболісти цієї команди перевіряли на міцність захисні редути гурбинчан. Їхні суперники, в свою чергу, не забували контратакувати. Натиск срібнянської команди приніс їм бажані результати: після однієї з атак рахунок у матчі було відкрито. Автором забитого м’яча став Володимир Яременко. Гурбинчани активізувалися, однак, захист срібнян разом з воротарем Михайлом Яхіним витримав цей натиск. І змогли ще подвоїти перевагу срібнянської команди. В одній з атак результативним став удар Костянтина Петренка. Матч так і завершився з рахунком 2:0 і у фінал прямує команда Срібного.
Наступна гра між Харитонівкою і Подолом вийшла не менш насиченою. Команди теж спочатку діяли обережно, придивляючись одна до одної. Ближче до середини тайму розпочалися активні дії. Команди обмінялися досить небезпечними моментами: у подолян міг відкривати рахунок Владислав Лукянчиков, але м’яч пройшов значно вище воріт. У харитонівчан міг відзначитися Олег Юрченко, але і його удар пройшов повз стійку. Перший тайм ініціативою володіли харитонівчани. А от у таймі другому все частіше з м’ячем були подоляни. І наслідком цього став забитий м’яч. Його автором став Влад Лукянчиков. Харитонівка стрепенулася і помчала відіграватися. Нагоди були і в Юрченка, і в Сергія Ларікова, але досягти мети не вдалося. З рахунком 1:0 переміг Поділ.
Матч за третє місце між Гурбинцями і Харитонівкою видався багатим на моменти. Перший тайм активністю вирізнялися футболісти Харитонівки. Підтвердженням тому є гол, забитий вже на початку зустрічі. Пробивав Сергій Ларіков і м’яч від голови захисника гурбинчан відправляється в сітку. Воротар був безсилий щось змінити. А от другий тайм кардинально відрізнявся від першого. Харитонівка обрала тактику на утримання рахунку і за нагоди контратакувала, непоганий шанс оформити дубль мав Ларіков. Але не встиг за м’ячем. А от гурбинська команда пожвавішала і моментів біля воріт Романа Бобира побільшало. Але це не принесло користі гурбинчанам. Гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь Харитонівки.
Фінал дійсно був гідний носити це високе звання. Гра між Срібним і Подолом до останнього тримала інтригу у турнірі. У першому таймі рахунок у матчі відкрив Олександр Кириндась неймовірно ефективним ударом головою. Срібне виглядало значно активніше, а от у другому таймі більш активізувалися подоляни. Причиною тому став гол, який значно збільшував шанси подільської команди на перемогу. Непогані шанси для збільшення рахунку були у обох команд: той же Лукянчиков мав нагоду, небезпечно пробивав Олександр Желіба. Але долю золотих нагород і кубку вирішила серія післяматчевих пенальті, де сильнішими виявилися срібняни завдяки влучним ударам своїх гравців і воротарю.
По завершенню відбулася церемонія нагородження, на якій голова райради і районної федерації футболу Павло Кириченко вручив всім командам грошові винагороди від СТОВ “Батьківщина” і грамоти, а призери отримали медалі. І Кубок СТОВ «Батьківщина» віднині прикрашатиме колекцію здобутків команди Срібного.
Щиро хочеться подякувати СТОВ «Батьківщина» за фінансову підтримку турніру, побажати їм процвітання і за можливості зробити цей кубок щорічним.

Категорія: Спорт | Переглядів: 681 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3