Головна » 2015 » Травень » 17 » Знай наших!
7:56 PM
Знай наших!

15 травня у Чернігові на стадіоні ім. Гагаріна відбулася V обласна літня Спартакіада депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад у якій взяла участь і команда Срібнянського району.
Відкрив турнір голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв. До програми змагань входили 5 видів спорту: настільний теніс, шашки, шахи, міні-футбол і волейбол.
З настільним тенісом нашій команді трохи не пощастило, але вона до останнього боролася за перемогу. У суперники нашій Валентині Савченко дісталася чемпіонка Чернігівського району.
По шашках Людмила Ромазан принесла нашій команді 4 місце і додаткові очки у загальний залік.
Микола Мащенко гідно представляв команду Срібнянського району у шахах.
У змаганнях з міні-футболу наша команда посіла 5 місце, поступившись по пенальті майбутньому чемпіону у цьому виді команді Борзнянського району. У першій грі проти команди Ніжинського району наші футболісти святкували перемогу з рахунком 3:0. Іван Дейнека оформив дубль і ще один забитий м’яч до свого активу записав Юрій Білодід. У грі проти борзнян спочатку гра трохи не склалася. Борзняни зуміли двічі пробити нашого голкіпера, але у другому таймі Ігор Буряк і Юрій Білодід зрівняли рахунок, перевівши гру у серію післяматчевих пенальті, де сильнішими виявилися наші суперники.
Але у волейболі команді Срібнянського району не було рівних. Перша гра проти команди Бахмацького району видалася дещо нервовою. Перша партія залишилася за нашими гравцями, а от у другій сильнішими виявилися волейболісти з Бахмача. В третій партії срібняни зібралися і здобули перемогу. Вже більш впевнено переграли команду Прилуцького району у четвертьфіналі і команду Ніжинського району у півфіналі. У фіналі нашу команду чекав одвічний волейбольний суперник – команда Варвинського району. Але і вони не вистояли проти срібнян. 2:0 – і перше місце з волейболу у нас в кишені. Та в загальному заліку, на жаль, борзнянці обійшли нашу команду всього на два залікових пункти. Хоча і ІІ місце – гарний результат серед 22 команд області.
Під час урочистої церемонії закриття, учасників та переможців змагань привітав голова обласної ради Микола Звєрєв і вручив їм грамоти, медалі та кубки.

Категорія: Спорт | Переглядів: 479 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2