RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Травень » 20 » Після нас хоч потоп?
11:09 AM
Після нас хоч потоп?

У одній з публікацій газети “Срібнянщина” (№17 від 7.05.2015 р.)  мова йшла про крадіжку розсади петуній із корзини біля адмінбудівлі Срібнянської селищної ради. Особу злодія, який спокусився на кілька рослин вартістю по 5 гривень кожна, тоді встановити не вдалося. А безкарність, як відомо, є гарним стимулом для нових крадіжок.
Ранком 20 травня одна срібнянська любителька квітів вирішила прикрасити свою клумбу трояндами, які ростуть біля Територіального центру надання соціальних послуг на вулиці Калініна, в центрі Срібного. О 4.20  вона почала викопувати найкращі кущі троянд, а тут раптом сюрприз – на ганок терцентру вийшов охоронець, який у цей час не спав, а добросовісно виконував свої обов'язки.  Побачивши охоронця, злодійка стартувала з місця крадіжки так швидко, що наздогнати її було нереально. Залишила на клумбі викопані кущі троянд, вхопила лопату і тікала світ за очі. Тільки не врахувала, що її могли впізнати, а в такому разі і доганяти потреби не було. Працівники терцентру ще раз посадили троянди на своє місце, от тільки чи приймуться вони після такого стресу – це вже запитання.
Тепер у терцентрі вирішили почекати кілька днів чи прийде злодійка і хоча б вибачиться за свій вчинок та у вигляді компенсації просапує клумбу терцентру чи в іншому разі зустріч зацікавлених сторін відбудеться на засіданні адмінкомісії селищної ради або в райвідділі міліції з оприлюдненням її імені та прізвища на весь район.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 730 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.2/9
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
1:18 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!