RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Червень » 1 » Вони захищали Україну
9:26 AM
Вони захищали Україну

Посвідчення і нагрудні знаки було вручено військовослужбовцям з Срібнянського і Талалаївського районів, звільненим з військової служби, які перебувають на обліку в Срібнянському ОМВК та які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у антитерористичній  операції. Всі вони були мобілізовані у першу хвилю мобілізації і тільки через рік повернулися у рідні домівки до мирного життя.
Більшість військовослужбовців одержують такі посвідчення у військових частинах, де проходили службу. Але у випадках, коли посвідчення у військовій частині з різних причин не видано, їх видають обласні військові комісаріати. З одержанням посвідчень ветерани війни мають право на всі пільги, встановлені для них державою.
З врученням посвідчень ветеранів війни Сергія Овдієнка (с. Поділ), Андрія Грищенка (с. Скороходове), Петра Сулятицького (с. Новоселівка), В'ячеслава Пелещука (с. Липове), Володимира Сенька (с. Березівка), Дмитра Онопченка (смт. Дігтярі), який добровольцем пішов захищати Україну, привітали та подякували за службу народу України військовий комісар Срібнянського ОМВК Костянтин Глюзо та голова районної організації ветеранів Афганістану Олександр Вольвач.
Днями таке ж посвідчення одержить Ігор Коломієць з села Рябухи Талалаївського району. 
 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 758 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:16 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!