RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Червень » 3 » Свято дитинства, радості, надії
10:27 AM
Свято дитинства, радості, надії

Першого червня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Перший день літа, перший день канікул після навчального року. 
Святкування цього свята на Срібнянщині було перенесено на 2 червня через те, що понеділок був вихідним. Ранок вже передвіщав сонячна і ясну погоду – якраз те, що треба для розваг і веселощів. Традиційно на головну площу району приїхали діти з усього району, де на них чекав святковий концерт, малювання смайликів на асфальті і частування морозивом. Розваг вистачало всім: був і батут, і машинки, і надувна гірка. Дітвора бавилася як хотіла і посмішками цвіла площа Срібного. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ганна Тимошенко вручила подяки кожній школі, яка взяла участь у малюванні смайликів на асфальті. 

*****

Свято було засновано в листопаді 1949 року у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році.
ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини - одним із пріоритетів у своїй діяльності.
В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року.
Із 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 760 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
8:08 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!