RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Червень » 3 » Приєднуйся!
12:44 PM
Приєднуйся!

З  5  по 9   червня  на  території  Чернігівської  області  буде  проходити  маршрут   найдовшої  в  світі  міжнародної  факельної естафети «Всесвітній біг заради  гармонії».
      Цього  року  спортсмени  пробіжать  теренами  Чернігівської, Полтавської, Черкаської,  Київської, Житомирської  та  Хмельницької  області.
      На  територію  Срібнянського  району  бігуни  прибудуть  в понеділок 8 червня  о 16 годині. Далі  маршрут  пролягатиме  через  населені  пункти:  смт.Срібне  (17:00 год.),  с.Поділ  (17:40 год.), с.Гурбинці (18:00 год.), с.Гнатівка (18:05 год.),  смт.Дігтярі  о 18 год. 30 хв.
     Запрошуємо  всіх  жителів  Срібнянщини  прийняти  участь в  факельній естафеті.


****************** 
Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.
Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 28 років.
Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення!Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.
Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни
05 червня бігуни української команди стартують в Києві. Планується подолати близько 1140 км і тривалість пробігу становитиме 16 днів. Команда буде рухатися теренами Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Київської, Житомирської, Хмельницької областей України. Фінішуватимуть українці 20 червня в Хмельницькому.
В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 50 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 340 000 наших співвітчизників.
Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм.
У кожній країні організатори плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади різних рівнів.
До складу команд Всесвітнього бігу заради гармонії у різних країнах входять любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонічних відносин між державами і народами.
В Україні підтримка «Всесвітнього бігу заради гармонії» з боку влади стала доброю традицією: цього року, як і в попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 740 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
7:38 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!