RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Червень » 24 » Студентами стали пенсіонери
6:12 AM
Студентами стали пенсіонери

Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання, кожен намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками. Це також право кожної людини. Але більшість людей все-таки не заспокоюються на досягнутому і підкоряють нові вершини.
Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна займає перше місце в світі по розповсюдженню депресії, особливо серед людей пенсійного віку. На думку експертів, навчання – ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в учбовому процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект.
Таку можливість пенсіонерам дає Університет третього віку – безкоштовний навчальний заклад для пенсіонерів. Це одна із соціально-педагогічних послуг, яку надає пенсіонерам Срібнянський територіальний центр соціального обслуговування. 
За кілька років існування університету його переваги оцінили пенсіонери Срібного, які дізнались багато
нового, навчаючись на обраних за своїми вподобаннями факультетах: основ медицини та здорового способу життя; літературно-мистецькому; комунікаційних та інформаційних технологій та факультеті “Психологія і право”. І, що не менш важливо, пенсіонери одержали нову можливість зібратися разом, поспілкуватися, обмінятися думками з різних питань, звернутися із своїми проблемами до працівників терцентру.
У цьому році послуга вперше “вийшла” за межі Срібного. Днями завершили навчання на літературно-мистецькому факультеті університету пенсіонери з Дігтярів.

Вчора відбулося урочисте вручення випускникам відповідних дипломів. З цієї нагоди випускників привітали Дігтярівський селищний голова Віктор Хропост, директор Срібнянського територіального центру Олена Панченко, психолог (соціальний педагог) терцентру Мирослава Василенко.
Спілкування за столом з цукерками та чаєм підтвердило – вчитись ніколи не пізно, навіть на пенсії. І не тільки в університеті. А головне – навчитись любити і цінувати себе у будь-якому віці.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 541 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.2/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
22.05.2019
2:35 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 659
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!