RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Липень » 21 » Війна, яка стосується кожного
4:09 PM
Війна, яка стосується кожного

Першу частину вантажу було відправлено 16 липня у 41-ий батальйон транспортом волонтерів з Варви. Жителі району передавали хто що мав – молоду картоплю, кабачки, огірки, столові буряки, моркву, консервацію, домашню випічку.
Координатор срібнянських волонтерів Яна Желіба попросила подякувати Срібнянській громаді (селищний голова Олег Куделя) і окремо – працівникам селищної ради, дитячого садка, комунгоспу, Карпилівській, Васьківській, Харитонівській, Гурбинській  громадам (сільські голови Ніна Коваленко, Андрій Ляшко, Юрій Остапенко, Іван Дейнека), Подільській громаді, прихожанам Хресто-Воздвиженського храму УПЦ (настоятель Іоанн Багмет), підприємцям Руслані Проців з Срібного та Володимиру Білодіду з Подолу, Надії Домашенко з Подолу, сім'ї Мостових з Срібного, Ніні Крючкіній з Гурбинець за допомогу і велику організаційну роботу, Павлу Кириченку з Срібного.
18 липня відбулася друга поїздка в зону АТО з рештою зібраних продуктів. У цій поїздці разом з варвинськими волонтерами у наших воїнів-земляків побувала і Яна Желіба. Поїздка так само відбулася транспортом варвинчан, а забезпечити її цього разу допомогли СТОВ “Батьківщина” (директор Микола Дмитренко), яке надало 50 літрів дизпалива, Калюжинський сільський голова Олександр Коваленко, ТОВ “Обрій” (директор Володимир Мостовий), яким було надано для поїздки 900 гривень.
Волонтери побували у військових підрозділах в районі Слов'янська та Артемівська, на власні очі змогли побачити, що зробили з цими містами російські найманці. 
Додому поверталися із грамотою від командування однієї з військових частин “громадам Варвинського та Срібнянського районів за надання допомоги та постійну підтримку”. Але ще більшою нагородою була щиросердечна вдячність земляків, яким волонтери створили можливість, нехай і подумки, на якийсь час повернутись у рідне село, селище, нагадати, що за них турбуються, чекають повернення додому не тільки рідні, друзі, а й всі вдячні їм за захист України жителі Срібнянського району.
Про це говорили волонтерам наші земляки, захисники України Максим Кропива з Подолу, Віктор Попенко з Васьківець, В'ячеслав Філоненко з Срібного, Сергій Овдієнко з Савинець, Віктор Шило з Дігтярів, Іван Койнаш з Гурбинець, Роман Полтко з Гнатівки, Юрій Кисляк з Харитонівки. 
Більш детально про поїздку читайте в наступному номері газети “Срібнянщина”.

Сергій Бебик
Фото Яни Желіби

Категорія: Суспільство | Переглядів: 828 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
8:02 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!