Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Липень » 28 » Футбол
12:16 PM
Футбол

Чи не головною сенсацією початку другого кола чемпіонату стала розгромна перемога савинської команди у грі з Подолом. Взагалі, 8-й тур був багатий на емоції. Позитив отримували савинські вболівальники, а у матчі Гриціївка/Побочіївка – Дігтярі «позитив» вболівальники отримували від суддівства гідного Віктора Кашшаї і Руне Педерсена. Тепер про все по порядку.

Сокиринці/Калюжинці – Срібне 0:7

Срібне йде на встановлення рекорду в чемпіонаті, якщо вже не встановило його, не пропускаючи з 2-го туру. Різниця забитих і пропущених у цієї команди просто вражає. І хоч попереду ще ціле друге коло, але заявка на чемпіонські лаври зроблена серйозна. Хочеться відмітити, що нині у Срібному команда надзвичайно зіграна і потужна. Протистояти їм дуже важко.

У грі проти Сокиринець/Калюжинець фаворитами були гості. Питання було лиш в тому, чи зможуть господарі, які останнім часом не йдуть з поля без забитого м’яча, розпечатати ворота срібнян. Але не судилося. Срібне з перших хвилин заволоділо ініціативою і стало зрозуміло, що вони пропускати не мають наміру. Господарі поля намагалися прорватися крізь захисні редути срібнян, але успіхом ці спроби не увінчалися. А гості, тим часом, успішно проводили атаки. Забитими м’ячами у срібнян відзначилися Олександр Кириндась і Сергій Сухина, які забили по два голи. Ще три голи забили Сергій Ларіков, Вадим Карпусь і Максим Боровик. 7:0 на користь срібнян і «суха» серія срібян досягає позначки у 450 хвилин.

Савинці – Поділ 6:1

У цьому матчі очікували, мабуть, чого завгодно, але не аж такого рахунку. Тим більше, що минулий тур у савинської команди відверто не склався. І, вочевидь, така поразка тільки розізлила савинську команду. Важко сказати, що завадило Подолу зіграти краще, але факт лишається фактом. Тим більше Савинці завжди були незручним для них суперником. Але постійно переможцями із зустрічей виходили подоляни. Але не в цьому матчі.

Савинська команда помітно оновилася, але можна сміливо казати, що ці зміни пішли їм на користь. Початок матчу показав, що цього разу Савинці не будуть «хлопчиками для биття». Вони одразу ж захопили гру і підпускали суперника до власних воріт. Розпечатав ворота подільської команди Вадим Гриців. Потім подвоїв перевагу савинчан головний бомбардир команди господарів Сергій Виноградський, у якого був просто бенефіс у звітному матчі. Подоляни всіма силами намагалися зламати захист савинчан, але господарі поля тримали свої володіння під замком. Перший тайм так і закінчився. А у таймі другому перевага господарів ставала все суттєвішою. Лиш одного разу порушили правила, за що і поплатилися призначенням 11-метрового. Його вдало реалізував Влад Лук’янчиков, таким чином відквитавши один м’яч. І цей гол залишився єдиним у виконанні подільської команди. У другій половині зустрічі ще тричі забивав Сергій Виноградський і один гол в активі Валерія Кочерги. 6:1 – Савинці творять сенсацію і все ближче підбираються до призової трійки.

Гриціївка/Побочіївка – Дігтярі 2:4

Гра між цими командами також була сповнена сюрпризів. Матч тільки-но розпочався, а вже на 4-й хвилині гостям довелося розпочинати гру з центра поля. Це Євген Тяжкун відкрив рахунок у зустрічі. Але дігтярівчани швидко прийшли до тями і помчали зрівнювати рахунок. За 5 хвилин вже воротарю господарів довелося виймати круглого з сітки воріт. Сказати, що котрась команда більше домінувала на полі, так це не так. Гра у першому таймі вийшла досить рівною. Небезпечний момент створили господарі, коли після пасу від Олега Юрченка, Євген Тяжкун міг робити дубль, але круглий пройшов вище. А у дігтярівчан Ярослав Скрипка свою нагоду не змарнував і оформив дубль, тим самим вивівши гостей вперед. Футболісти збірної двох сіл відповіли на гол небезпечним моментом, але Олег Юрченко не зміг замкнути передачу від Сергія Ярмака. Дігтярівчан реалізація не підводила і на 30-й хвилині Ігор Буряк зробив рахунок 3:1. Всі думали про те, що перша половина зустрічі так і закінчиться, але на 42-й хвилині лайнсмен підняв прапорець, сигналізуючи про порушення правил в штрафній. Після всіх суперечок пенальті таки був призначений і Олег Юрченко успішно його реалізував, звівши перевагу гостей до мінімуму. А от другий тайм приніс більше суперечок, аніж забитих м’ячів. Про суддівство було написано вище і додати немає чого, хто знає, той зрозуміє і так. Господарі поля на 65-й хвилині таки зрівняли рахунок, але арбітр не зарахував цей м’яч. Наприкінці зустрічі остаточний результат, 4:2, встановив Олександр Марченко.

Турнірна таблиця після 8-го туру:

У бомбардирській гонці лідери залишаються незмінними: Сергій Ларіков (Срібне) і Влад Лук’янчиков (Поділ) мають по 10 забитих м’ячів, на два від них відстає Сергій Сухина (Срібне). Третю сходинку ділять між собою Сергій Мірошниченко (Гурбинці) і Сергій Виноградський (Савинці).

Наступний тур відбудеться 1 серпня о 17:00. Між собою зіграють такі пари учасників: Дігтярі – Савинці, Поділ – Сокиринці/Калюжинці і матч туру, Срібне – Гурбинці. Вихідна – команда Гриціївки/Побочіївки.