RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Серпень » 3 » Беріть приклад, чоловіки
6:43 PM
Беріть приклад, чоловіки

"Якщо ми хочемо бачити нашу країну кращою – починати потрібно з себе"

Ці слова Наталії Жук з Срібного, яка першою серед жінок Срібнянського району у цей складний для України період війни на Сході, виявила бажання добровільно піти на військову службу, вразили мене найбільше. І її проста відповідь на запитання про свій вибір: “А хто ж, як не я?”  Може дізнаються про це через газету ті горе-чоловіки, які ухиляються від мобілізації, і по іншому подивляться на себе? Невже дівчина може бути сміливішою від чоловіка, більшим захисником своєї країни? Може, виявляється.
У 2012 році, коли ніхто і уяви не мав про можливу війну, Наташа закінчила Срібнянську школу. У виборі своєї майбутньої спеціальності довго не вагалася – обрала професію медика. 
У тому ж році сама, без жодних зв'язків і знайомств, вступила до Київського медичного коледжу і нещодавно закінчила його за спеціальністю “медична сестра”. Навчалася на бюджетній формі навчання, тож одержала направлення на роботу у одну з столичних поліклінік і за кілька днів мала їхати до Києва. 
- До мого вибору стати військовим медиком, - розповідає Наташа,- батьки поставились спочатку не дуже позитивно. Але і дуже не відмовляли. 
-    Хіба її відмовиш, - додає сестра Жанна, яка нині навчається у Ромнах на кухаря-кондитера, а цього дня теж прийшла до військомату провести Наталку. – Як вона вирішила, так і зробить.
-    Як сприйняли твій вибір друзі?, - запитую в Наталки.
-    Дівчата були в шоці, кажуть, що самі б так не змогли. А хлопці сказали: “Поважаємо”.
-  Вийшло так, - говорить заступник військового комісара Срібнянського ОМВК Сергій Дитюк,- що вже наступного дня після звернення до військомату, Наталка мала їхати у військову частину. Запропонував їй добу подумати і приходити оформляти документи. 
31 липня Наталка відбула у Чернігів на збірний пункт, а згодом на військовий полігон у Рівненській області, де мала пройти сорокаденне навчання з військової підготовки, екстремальної медичної допомоги. 
Сьогодні ми спілкувались з Наталкою по телефону. Про перші дні служби у неї позитивні враження: “Позавчора прийняли присягу. Зараз триває навчання. Були на нічних стрільбах, кидали гранати. В армії мені подобається”.

Категорія: Армія | Переглядів: 790 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:21 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!