RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Серпень » 4 » Благодійність
11:03 AM
Благодійність

Вже не один рік продовжується успішна співпраця між територіальними громадами району, де обробляє землі ТОВ “Обрій”, і Всеукраїнським Благодійним Фондом “Фонд Сергія Тігіпка”.
Як розповів Срібнянський селищний голова Олег Куделя із запланованих для громади коштів на нинішній рік, згідно соціальної угоди, в сумі 80 тис. грн. вже використано 75 тис. грн.


За кошти Фонду придбано медикаменти для ФАПів у Артеменковому та Никонівці на загальну суму 3000 грн., придбано і встановлено металопластикові вікна на ФАПі в Артеменковому, районній лікарні, Срібнянському дитсадку та районному будинку дитячої і юнацької творчості відповідно на 2500, 12000, 12000 та 5000 грн.
У Никонівку на благоустрій сільського кладовища використано 7500 грн. Ці кошти використали на встановлення огорожі, воріт, хвіртки. На встановлення бетонної огорожі на кладовищі у Срібному використано 10000 грн. 
Для Срібнянського дитсадка за кошти Фонду придбано 25 дитячих ліжок на суму 12000 грн, для школи – мультимедійний проектор за 7854 грн., а для будинку дитячої і юнацької творчості ноутбук за 7000 грн.
- У тому, що основну частину коштів вже використано, - говорить директор ТОВ “Обрій” Володимир Мостовий, - значна заслуга селищного голови Олега Куделі. Він – людина з активною життєвою позицією, який живе проблемами громади, постійно працює над їх вирішенням сам і залучає до цього Фонд Сергія Тігіпка, всі підприємства, які працюють на території громади, в тому числі й наше товариство “Обрій”, всіх жителів громади. Звідси і результати роботи.
Таку ж активну позицію у освоєнні коштів Фонду хотілось би бачити і від керівників територіальних громад Олексинець, Гриціївки, Горобіївки. Тим більше, що, наприклад, на Олексинську громаду у кілька разів меншу за кількістю жителів, Фонд виділяє не набагато меншу суму коштів, ніж для Срібнянської громади. Головне – вчасно і ефективно їх використати.
Вдячність  Фонду Сергія Тігіпка висловлює завідуюча Срібнянським дитсадком Валентина  Логоша. 


- Погляньте, - говорить вона, - ось зовсім недавно у цій групі ми встановили нові дитячі ліжка, придбані за кошти Фонду. При обмеженому бюджетному фінансуванні нашого дошкільного закладу, ця допомога, а також нові вікна є дуже актуальною.
- На сьогодні із невикористаних коштів в сумі 7000 грн., запланованих для Срібнянської громади, вже у серпні планується придбати 15 стільців для дитячої бібліотеки та спортінвентар для школи, - обіцяє Олег Куделя

. – Подобається, що все у Фонді чітко організовано і розраховано на весь рік. Так легше планувати і використання коштів селищного бюджету, коли ще на початку року депутатам відомо, якою буде допомога Фонду. А від себе особисто додам, що обіцяне вони завжди виконують.

Новими вікнами у лабораторії райлікарні, встановленими минулої неділі, задоволені головний лікар Микола Діденко....

... і завідуюча лабораторією Ганна Смалько

Днями нові енергозберігаючі вікна встановлено у Срібнянському дитсадку 

- З новими вікнами взимку буде тепліше, - говрить завідуючий ФАПом у Артеменковому Валерій Супрун

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 680 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
22.05.2019
3:23 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 659
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!