RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Серпень » 20 » Призначення відбулося, тепер – до роботи
7:41 PM
Призначення відбулося, тепер – до роботи

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч представив керівникам установ, організацій, сільським та селищним головам, представникам органів влади, структурних підрозділів РДА та райради, депутатам райради голову райдержадміністрації Ніну Бондаренко. 
Під оплески присутніх у залі він привітав її з відповідальною посадою. 
“У досить складний час приймає Ніна Григорівна обов'язки голови райдержадміністрації, - сказав Валерій Куліч. – Але ми спільними зусиллями з райдержадміністрацією, районною радою повинні зробити все, що можливо, для людей, які живуть у районі”.
Очільник області звернув увагу на поточні питання, з яких потрібно починати роботу. Це – інвентаризація котелень, особливо у закладах соціальної сфери, використання альтернативних видів палива, яке дає значно дешевше тепло, порівняно з газом та вугіллям. Тим більше, що забезпеченість вугіллям становить в області лише 50%.
Попереду, з настанням опалювального сезону, в кілька разів, порівняно з минулим роком, зросте обсяг робіт соціальної служби по оформленню субсидій. Особливу увагу потрібно звернути на людей похилого віку, допомогти їм своєчасно оформити субсидії.
Зважаючи на те, що область одержала з Фонду регіонального розвитку 101 млн. грн. на добудову об'єктів соціальної сфери, у районах мають бути завчасно виготовлені проекти на освоєння цих коштів. Голова облдержадміністрації поставив за приклад у цій роботі Менський район, де на час виділення державних коштів вже були готові шість проектів і район відразу отримав необхідне фннсування. Кошти на подальший розвиток планується виділяти і в наступному році тому потрібно вже зараз включатися в цей процес”.
Про основні напрямки роботи на новій посаді, проблеми і невирішені питання розповіла Ніна Бондаренко.
У представленні голови райдержадміністрації взяв участь народний депутат Олег Дмитренко. Він привітав Ніну Бондаренко з призначенням і запевнив її у своїй підтримці на цій посаді.
Голова районної ради Павло Кириченко закликав усіх присутніх у залі “викинути” політику з Срібнянського району, забути хто є у якій партії, хто що кому обіцяв і працювати на благо нашого Срібнянського краю.  
“Зараз я відкидаю все, - сказав Павло Кириченко. – Ми були по різні сторони барикад, але час минає і тому закликаю всіх до компромісу і знаходження таких нових питань над якими потрібно спільно працювати, до конструктиву у подальшій роботі. Тільки спільними зусиллями всіх, тут присутніх, депутатського корпусу зможемо змінити наш район на краще”.
На завершення зібрання Валерій Куліч відповів на запитання присутніх, зокрема, щодо перспектив об'єднання громад та про роботу “Укртелекому”, який на сьогодні не спроможний забезпечити якісний телефонний зв'язок на території району. 

Категорія: Влада | Переглядів: 848 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
26.06.2019
2:49 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 663
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!