RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Серпень » 28 » Не майданчик – просто клас!
8:45 PM
Не майданчик – просто клас!

Цього дня для дітей та їх батьків, які проживають у райцентрі, відбулася чи не найбільш святкова подія за кілька останніх років. У Срібному біля центральної площі з ініціативи народного депутата Олега Дмитренка відкрилося справжнє казкове містечко - ігровий майданчик, не гірший, ніж подібні десь у Чернігові чи Києві – промислового виробництва, сертифікований, безпечний для дітей.
Придбали його за кошти, передбачені соціальною угодою між СТОВ “Батьківщина” та Срібнянською селищною радою. За тиждень працівники товариства зробили фундаменти для ігрових комплексів, гірок, інших розважальних елементів і встановили їх, завезли річковий пісок для травмобезпечного покриття.
Треба було бачити щасливі очі дітей, які після завершення всіх монтажних робіт, нарешті дістали доступ до розваг, за якими могли тільки спостерігати віддалік протягом останнього тижня.
Не рахуючись із часом, допомагали прискорити відкриття ігрового містечка і працівники Срібнянської селищної ради  на чолі з селищним головою Олегом Куделею, комунального підприємства, небайдужі батьки, бабусі, дідусі.
- Коли всі підприємці, сільгоспвиробники, які працюють у райцентрі, об'єднають свої зусилля, - сказав, виступаючи на відкритті ігрового містечка Олег Дмитренко, - можна зробити дуже багато. Моя мрія сьогодні, щоб такі ж казкові містечка, як це, перше у районі, були відкриті згодом у Сокиринцях, Дігтярях, інших селах. Коли ми заявляємо про свій намір прямувати в Європу, ми повинні показувати це в усьому, і перш за все у ставленні до дітей.
Подяку дорослим від діточок та їх батьків висловили вихованці срібнянського дитячого садка:
“Ви радійте друзі з нами, бо так весело у нас. Це ж сьогодні нам відкрили не майданчик – просто клас!”
Із відкриттям дитячого майданчика усіх присутніх привітав Срібнянський селищний голова Олег Куделя. Він подякував Олегу Дмитренку, який дотримав слова, обіцяючи дитячий майданчик у Срібному, і сьогодні у цьому змогли переконатися всі жителі селища.
- Душа радіє, коли бачиш результати спільної справи, щасливі обличчя дітей, мам, для яких казкове містечко стало також гарною нагодою поспілкуватись, знайти нових друзів, разом провести час. 
Олег Куделя вручив подяки від селищної ради директору СТОВ “Батьківщина” Миколі Дмитренку та інженеру-будівельнику цього товариства, який керував монтажними роботами, Миколі Саю. 
З нагоди свята Олег Куделя пригостив усіх присутніх смачним морозивом, яке роздавали казкові герої.
Щиро дякувала товариству “Батьківщина” за такий подарунок для дітей голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко.  Вона відзначила також підтримку у вирішенні всіх проблем району народного депутата Олега Дмитренка та висловила сподівання, що цей напрямок роботи розвиватиметься і далі.
На урочистостях виступив також голова районної ради Павло Кириченко.
Від імені батьків, які розділили це свято разом з дітьми, виступила мама Світлана Геращенко. Вона подякувала ініціатору відкриття майданчика Олегу Дмитренку, дирекції СТОВ “Батьківщина” за подаровану дітям можливість провести вільний час не гірше, ніж міські діти, за дитячі посмішки і гарний настрій.
І ось настає урочиста мить відкриття. Народний депутат Олег Дмитренко, селищний голова Олег Куделя разом з представниками нових господарів майданчика – першокласником  Богданом Геращенком і вихованкою дитячого садка Владою Петренко перерізають символічну червону стрічку.
 “Казка” відкрилася!

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1229 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:31 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!