RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Жовтень » 25 » Вибори - 2015
9:13 AM
Вибори - 2015

В Україні в неділю, 25 жовтня, почалося голосування на чергових місцевих виборах. На Срібнянщині вчасно, о 8 годині, відкрилися всі  23 виборчі дільниці. Участь у голосуванні мають право взяти 9225 жителів району, включених до списків виборців.
Виборцям, які перебуватимуть у приміщеннях для голосування після закриття виборчої дільниці о 20.00, буде надано можливість реалізувати своє виборче право.
Згідно із законом, офіційні результати виборів сільських, селищних і міських голів, а також депутатів сільських і селищних рад відповідні територіальні комісії мають встановити найпізніше 30 жовтня; депутатів обласних, районних, міських і районних у місті рад – не пізніше за 4 листопада, ще п'ять днів відводиться на їх оприлюднення.
Особливістю нинішнього волевиявлення є те, що вперше вибори депутатів обласних, районних, міських і районних у місті рад проводитимуться за так званою пропорційною системою з відкритими партійними списками.

У районі за виборами спостерігають два спостерігачі ОБСЄ – Ренджибар Азіта з США та Томаш Мєчислав Бладинєц із Польщі. Свою роботу цього дня вони розпочали о восьмій ранку з дільниці №740760, яка знаходиться у районному будинку культури, побувають також на ряді інших дільниць і завершать із підрахунком результатів голосування. Загалом по Україні за виборами спостерігають 600 спостерігачів ОБСЄ.

Першим на дільниці 740760 у Срібному проголосував Віктор Кононенко

Категорія: Суспільство | Переглядів: 819 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
22.05.2019
2:33 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 659
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!