RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2015 » Листопад » 12 » Срібнянська селищна рада стала зразком гендерної рівності у районі
2:09 PM
Срібнянська селищна рада стала зразком гендерної рівності у районі

Перше пленарне засідання відкрила голова Срібнянської селищної виборчої комісії Надія Жмака, яка інформувала про результати виборів до селищної ради та селищного голови.
Відповідно до закону “Про місцеві вибори” виборча комісія зареєструвала 43 кандидати в депутати  ради по 22 одномандатних виборчих округах. З них 35 кандидатів було висунуто місцевими організаціями політичних партій та 8 кандидатів – самовисуванням.
На посаду селищного голови виборча комісія зареєструвала одного кандидата – Куделю Олега Павловича шляхом самовисування. На виборах за нього проголосували 1268 виборців або 92,7% від усіх, хто взяв участь у голосуванні.
Депутатський корпус Срібнянської селищної ради можна вважати зразком гендерної рівності. Із 22 депутатів ради кількість чоловіків та жінок однакова – по 11.
Цікавим моментом є те, що з 22 депутатів п'ять працівників Срібнянського РЕМ на чолі з в. о. начальника підприємства Віктором Кононенком. 
Надія Жмака вручила Олегу Куделі посвідчення голови Срібнянської селищної ради та посвідчення всім обраним депутатам.
Олег Куделя подякував за виявлену довіру усім виборцям Срібного, Артеменкового, Никонівки та зазначив, що результат голосування за нього це оцінка роботи всієї селищної громади за попереднє скликання та пообіцяв і далі працювати так, аби зробити життя громади кращим, комфортнішим. 
Депутати таємним голосуванням одноголосно обрали секретарем селищної ради Валентину Геращенко.
На сесії також затверджено положення про постійні депутатські комісії селищної ради, утворено комісії та затверджено їх персональний склад, утворено виконавчий комітет.
Прийнято рішення про запровадження громадських слухань при селищній раді на яких, не чекаючи щорічних загальних зборів та звіту селищного голови, можна буде обговорити актуальні питання життя громади, внести свої пропозиції, зауваження щодо роботи ради.
У роботі першої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко та помічник-консультант народного депутата України Олега Дмитренка Сергій Бебик.

Категорія: Влада | Переглядів: 1118 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
22.08.2019
0:12 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 670
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!