RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Січень » 11 » Знай наших!
6:49 PM
Знай наших!

Уже багато років люди живуть у повній гармонії з природою. Та раптом якимось темним силам вдається все зруйнувати і знову починаються смерчі, урагани, повені... Хто врятує людей? Можливо, незвичайні діти із села Зеленого - хлопчик Данилко, за яким від самого народження чомусь полює нечиста сила, та дівчинка Дзвінка - хоробра донька повітрулі. На дітей та їхніх батьків чекає багато захоплюючих пригод...  Про них можна прочитати у книзі Надії Марчук з Срібного “Спадкоємець та дочка повітрулі”, яка на початку року вийшла у львівському видавництві “Апріорі”. 
Це саме той дитячий роман-фентезі, що раніше називався "Пригоди Дзвінки та Данилка" (перша частина), і який отримав третю премію на Першому всеукраїнському конкурсі на кращі твори для дітей  "Золотий лелека" у 2008 році.
Книгу можна замовити на сайті видавництва  http://www.apriori.lviv.ua

за цим посиланням
або звернутись безпосередньо до автора Надії Марчук, яка погодилась  замовити книгу для всіх бажаючих разом, щоб кожен окремо не платив за пересилку.

 “– Ніколи не зможу зрозуміти природи вашого зла, як це можна – радіти від смерті невинної дитини? – запитав лісовик Колодій у темного мольфара.
– Та куди ж вам, СВІТЛИМ, зрозуміти радість смерті й болю! Прекрасної ненависті й шаленої злості! – червонясті очі Непобора аж засяяли від захвату, коли він це говорив. – Ви ж, як дурні, носитеся зі своєю любов'ю, яка приносить вам же одні страждання! От не любив би ти, старий дурню, своєї онуки, то й спав би зараз спокійненько, а не торгувався б тут зі мною посеред ночі!
– Ми, здається, на "ти" не переходили, пане Непоборе. – Не порушуйте загальноприйнятий етикет.
– Та до дідька ваш етикет! – очі Великого Мольфара знову хижо заблищали. – Знімай свій захист з цієї лабораторії! Я помчу додому спати!
– А як не зніму? – запитав Колодій. – Залишитеся тут навічно!
– Що? – відразу не второпав змісту погрози Непобор. – Але ж і ти тут залишишся зі мною! Ти не зможеш вийти, щоб не випустити й мене!
– Ну то й що, мені байдуже. – Тихо відповів Колодій. – Хоч чимось допечу ТЕМНИМ, знищивши одного з їхніх поводирів.
– Ви ж не вмієте отримувати насолоди від зла, – гмикнув маг. – Нащо це вам?
– О, відразу й ввічливість повернулася. – Усміхнувся в свої сиві вуса Колодій. – А я без насолоди вас знищу. Просто так.
– Колего, годі жартувати… – у голосі Непобора вперше з'явилося занепокоєння. – Вам цього не подарують. Буде ще гірше… Розпочнеться активна війна!
– Мені байдуже. – вперто стояв на своєму лісовик. – Нехай швидше розпочнеться війна активна, бо ця пасивна вже набридла. Краще одним ударом покінчити з вами за декілька днів, аніж потроху змагатися на протязі століть…”

Категорія: Інше | Переглядів: 759 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 1
1 Срібнянин   (12.01.2016 12:19 PM)
Молодець Надя!
Де можна придбати книгу?
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
22.05.2019
3:18 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 659
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!