RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Лютий » 1 » Пообіцяли і слова дотримали
8:15 PM
Пообіцяли і слова дотримали


Кожен, хто останні кілька років намагався самостійно скористатися своїм правом стати власником земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, переконалися на скільки важко долати усі бюрократичні перешкоди на цьому шляху. Тож справедливим було обурення людей, коли одні якось зуміли понабирати у власність по два гектари землі і собі, і своїм родичам, а іншим чомусь – зась. Теоретично ніби і маєш право та всі спроби реалізувати його часто натикалися на різні перешкоди.
В одному кабінеті вам могли розповісти, що вільних земель вже давно немає. В другому просто проігнорувати ваші клопотання, не даючи ні позитивної відповіді, ні обґрунтованої письмової відмови.  В третьому могли сказати, що закони нещодавно помінялися і ви взагалі звернулись не за адресою.
Подолати ці перешкоди і допомогти людям взялися у СТОВ “Батьківщина”, переклавши на себе увесь тягар оформлення документів на право власності та оплату вартості їх виготовлення в рахунок майбутньої орендної плати, яка у 2016 році зросла до 9% вартості земельної ділянки.
Днями у Гриціївці відбулося урочисте вручення документів 63 власникам землі. Вручав документи виконавчий директор СТОВ “Батьківщина” Микола Дмитренко. А першим одержав їх житель села Микола Гайдук (на знімку) на свого сина Олександра, який проходить службу у Збройних Силах України і захищає нашу державу.
В урочистостях з нагоди вручення документів на право власності на землю взяли участь голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко.  

Категорія: Суспільство | Переглядів: 585 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
16.11.2018
12:29 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!