RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Лютий » 5 » Подія, на яку чекали 9 років
9:47 AM
Подія, на яку чекали 9 років

Цього дня вчителі Савинської школи чекали майже дев'ять років, чи не найдовше у районі. Одними з перших на Срібнянщині вони вирішили скористатись своїм правом взяти у власність по два гектари землі  для ведення особистого селянського господарства.  Куди тільки не звертались за цей час для оформлення необхідної документації, дозволів, погоджень і яких тільки відповідей не наслухались! Але за всі ці роки не одержали ні обґрунтованої відмови, ні землі.  
Земельна епопея звершилась тільки тоді, коли за справу взялися спеціалісти СТОВ “Батьківщина”. Робота виявилась тривалою і досить складною. І ось днями в школі відбулося урочисте вручення правовстановлюючих документів на довгоочікувані земельні ділянки. Вручав їх виконавчий директор СТОВ “Батьківщина” Микола Дмитренко. 
Першою одержала документи та договір оренди директор школи Світлана Косенко. А всього власниками земельних ділянок площею по два гектари стали 22 працівники школи. Вони стали також одними з перших у районі, хто уклав договори оренди із СТОВ “Батьківщина” на 9% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.
Директор школи Світлана Косенко від імені колективу школи подякувала керівництву товариства за допомогу, яка дозволить одержати суттєве поповнення сімейного бюджету за рахунок орендної плати. 
Вчителі дякували і сільському голові Віктору Волую, який постійно підтримував їх, проявляв наполегливість у вирішенні земельних питань.
З урочистою подією нових власників земельних ділянок привітали голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 770 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
16.11.2018
12:34 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!