RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Березень » 26 » Тому дам, а тому не дам
6:27 PM
Тому дам, а тому не дам

На сьогоднішніх загальних зборах жителів села Сокиринці сенсацією стало повідомлення представника СТОВ "Дружба-Нова" (Кернел) Ольги Мартищенко, що товариство виплачуватиме сокиринчанам за оренду землі у 2016 році 9% її нормативно-грошової оцінки.
І це при тому, що в усіх інших селах Срібнянського району орендну плату за землю СТОВ "Дружба-Нова" залишає без змін - лише 7%. Тим часом про готовність платити у 2016 році 9% вже повідомили СТОВ "Батьківщина", ТОВ "Обрій" та ТОВ АГРОФІРМА "ОБРІЙ" LTD, які обробляють срібнянські землі.
Зовсім недавно, 16 березня, керівник відділу соціальної політики СТОВ “Дружба-Нова” (Кернел) Олег Власенко на подібних зборах у Васьківцях переконував власників паїв, що 7% - то дуже добре і у 2016 році така орендна плата збережеться, а власники товариства будуть до кінця року тільки вивчати питання її підвищення. Так само 7% обіцяє "Дружба-Нова"  і в інших селах.
Чим же кращими виявились сокиринчани? Ольга Мартищенко це запитання залишила без коментарів і пояснила, що у її компетенції вести мову лише про Сокиринці, а не про інші села. З усіх версій, почутих після зборів, найправдоподібнішою виглядає та, що сокиричанам дали бонус у 2 відсотки, бо у них закінчуються терміни дії договорів оренди. І, звісно, власники паїв віддадуть перевагу тим, хто запропонує більше.

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 640 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:28 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!