RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Квітень » 4 » Першого квітня, але по-серйозному
7:07 PM
Першого квітня, але по-серйозному

Перше квітня – день жартів і розіграшів. Отож, хто знає скільки жителів Березівки Талалаївського району повірили і скільки не повірили оголошенню, що цього дня відбудеться встановлення і відкриття нового автобусного павільйону в центрі села? Та, хто не повірив, помилилися.
А почалася ця історія 12 лютого на загальних зборах у Березівці. Присутні на зібранні звернулись до виконавчого директора СТОВ “Батьківщина” Миколи Дмитренка з проханням зробити в Березівці таку зупинку, яку минулого року, на день села, “Батьківщина” подарувала жителям Іванківець. Микола Михайлович пообіцяв і слова свого дотримав. 
Працівники будівельної бригади СТОВ “Батьківщина”, яку очолює Микола Сай, як кажуть, вклали душу у свій витвір. Зробили автобусний павільйон з дуба ще й завершили маленьким куполом, за зразком каплички. Першого квітня зібраний павільйон встановили на заздалегідь забетоновану площадку і урочисто відкрили новобудову, яку на прохання жителів села освятив настоятель Хресто-Воздвиженського храму УПЦ з Срібного о. Іоанн.
Жителі села, які прийшли на відкриття разом з сільським головою Людмилою Гавриш, щиро дякували керівникам “Батьківщини” і будівельникам за такий подарунок березівській громаді.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 509 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 2.8/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
15.11.2018
6:55 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!