RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Травень » 10 » Знайдуть – не знайдуть?
7:36 PM
Знайдуть – не знайдуть?

18 листопада минулого року Савинський будинок культури приймав дорогий подарунок. Підсилювач, мікшерний пульт, радіомікрофони, колонки, стійки до мікрофонів загальною вартістю біля 28 тисяч гривень, придбані за кошти СТОВ “Батьківщина” в рахунок соціальної угоди між товариством та Савинською сільською радою, передав директору будинку культури Олександру Ляшенку  та сільському голові Віктору Волую виконавчий директор СТОВ “Батьківщина” Микола Дмитренко. 
За кілька днів, після встановлення обладнання, ознайомлення з його роботою жителі села могли оцінити нову якість звучання. Не буде перебільшенням сказати, що цей подарунок вдихнув свіжий струмінь у роботу будинку культури. На різні святкові, тематичні заходи, молодіжні дискотеки у Савинці стали приїжджати навіть з інших сіл. 
З успіхом відбувся нещодавно концерт “Ми єдині і Україна у нас одна”, присвячений землякам, які захищають нашу країну в зоні АТО. Одночасно готувались інші святкові програми – до Дня Перемоги, Дня матері. 5 травня репетиція у будинку культури закінчилась біля 22 години. 
А в ніч з 5 на 6 травня будинок культури обікрали. Злодії видавили скло на вхідних дверях, потрапили в приміщення і вже зсередини відкрили двері. Діяли вони так, наче добре знали що де лежить і за чим прийшли. Апаратуру, що знаходилась біля сцени, винесли всю, крім чотирьох великих колонок та чотирьох ліхтарів. Винесли, зокрема, два мікшерних пульти, блок для радіомікрофонів, підсилювач, забрали новий телевізор. Навіть електроподовжувачі-“переноски” покрали. 
У більярдній забрали з відкритого відділення металевого сейфа всю документацію на вкрадене. А от замкнуте відділення, де знаходився проектор, відкрити не змогли.
Ще вдалося вберегти ноутбук і радіомікрофони, яких цієї ночі у будинку культури не було. Хоча мікрофонами без додаткового обладнання до них тепер не скористаєшся.
За попередніми оцінками загальна вартість вкраденого становить біля 50 тисяч гривень.
Першим зламані двері зранку, біля дев'ятої години, 6 травня, побачив директор будинку культури Олександр Ляшенко. Відзразу ж про злочин повідомили працівників Срібнянського відділення поліції. Огляд місця  події не дав суттєвих підказок для швидкого розкриття злочину. Свідків, які б могли бачити злодіїв, теж поки що не знайшлося.
Жителі села з якими сьогодні, а це був якраз базарний день у Савинцях,  спілкувалися голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко були одностайними у свої висновках щодо перспектив розкриття крадіжки – ніхто нічого не знайде. І крапка. Дехто взагалі був впевнений, що ніхто і не шукатиме по серйозному. Так тільки, для вигляду походять, ніби щось робиться.
Чому так песимістично? Люди наводили один залізний аргумент на підтвердження своїх слів, на який важко було щось заперечити: “А ви скажіть, багато понаходили з того, що за останній рік-два вкрали у нашому селі, у інших селах? Отож!”

Навіть прізвища дільничного у Савинцях ніхто не зміг згадати. Чи його взагалі немає, чи такий зайнятий, що не був і на щорічних загальних зборах жителів села? Де вже там сподіватись хоч інколи, як було колись, побачити дільничного на вечірній дискотеці, серед людей. І як тепер, не володіючи оперативною обстановкою у селі, починати шукати злодіїв? 
Більш реалістичними для відновлення повноцінної роботи будинку культури були пропозиції збирати гроші з кожного двору, нехай не на таку, як була, а хоч на простішу, дешевшу апаратуру. Ще пропонували звернутись до програми телеканалу СТБ “Слідство ведуть екстрасенси ”. Звертаються ж люди, і допомагають.
Сільський голова Віктор Волуй пообіцяв розглянути всі пропозиції жителів села, обговорити їх з сільськими депутатами та незабаром визначитись з рішенням.    

Вкрадене злодії виносили з парадного входу

Після злодіїв на столі з апаратурою залишились дві порожніх коробки

Замок із вхідних дверей працівники поліції забрали на експертизу

18 листопада 2015 року  будинок культури одержав нову музичну апаратуру

 

Категорія: Кримінал | Переглядів: 689 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
15.11.2018
5:49 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!