RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Травень » 19 » Сьогодні – День вишиванки
9:43 AM
Сьогодні – День вишиванки

Якщо запитати пересічного українця з чим асоціюється у нього наша країна, то у відповідь серед інших слів обов’язково прозвучить «вишиванка». День вишиванки в Україні припадає на третій четвер травня.
Ідею цього флешмобу у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку акція була популярною лиш на західній частині нашої країни, але з часом набула поширення по всій Україні і навіть за її межами. 
Наша Срібнянщина також не відстає від України.  Йдеш сьогодні Срібним, а назустріч прямують школярі і вчителі у вишитих сорочках чи сукнях, зустрічаєш працівників райдержадміністрації, Пенсійного фонду, будинку культури, центру зайнятості, пошти і багатьох інших установ. Здається ніби все Срібне потопає у розмаїтті вишиванок різного кольору, фасону, візерунку. 
Тож якщо цього року ви раптом пропустили це свято, обов’язково зробіть помітку на наступний і не забудьте дістати з шафи свою дорогоцінну вишиванку і одягнути її. 


Прийшли до школи у вишиванках і багато учнів та вчителів Подільської школи разом із директором, депутатом районної ради Олександром Стародубцевим. 

- У нашій сім'ї одягати в цей день вишиванки стало традицією, - розповідає Олександр Тихонович. – У вишиванці також пішла на роботу дружина Світлана, до школи - син Іван та донька Настя.

Сьогодні і не тільки в цей день приходить на роботу у вишиванці начальник Срібнянського відділеня поштового зв'язку Галина Коверник

Працівники пошти у Срібному теж підтримують всеукраїнське свято 
єдності і культурного відродження  українського народу


До лиця вишиванки і клієнтам пошти. Ось як, наприклад, Лілії Будік з Срібного.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 697 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
15.11.2018
5:46 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!