RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Червень » 15 » Із сесійної зали
4:44 PM
Із сесійної зали

15 червня 2016 року голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у п'ятій сесії Срібнянської районної ради сьомого скликання. Пленарне засідання провела голова районної ради Олена Панченко. Участь у роботі сесії взяли: голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, заступник голови районної ради Микола Близнюк, селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій, представники ЗМІ.
У своєму виступі перед депутатським активом Срібнянщини та керівництвом району, голова обласної ради окреслив сучасний стан соціально-економічного та політичного розвитку, проаналізував ситуацію у бюджетній галузі області та, зокрема, у Срібнянському районі. Керівник акцентував увагу на питаннях децентралізації влади, створенні об'єднаних громад, а також на інших важливих питаннях життєдіяльності області і району.
На завершення промови голова обласної ради нагородив Грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком редактора газети «Срібнянщина» Сергія Бебика, а заодно вручив голові районної ради Олені Панченко посвідчення голови Срібнянської районної ради сьомого скликання, видане Верховною Радою України.
Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Загалом пленарне засідання п'ятої сесії районної ради пройшло злагоджено та організовано. Всі проекти рішень були прийняті майже одноголосно. І це завдяки тому, що сесії передували засідання чотирьох постійних комісій та президії районної ради, на яких були детально опрацьовані всі заплановані питання, враховані зауваження та пропозиції.
За інформацією виконавчого апарату Срібнянської районної ради

 

Категорія: Влада | Переглядів: 660 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
1:59 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!