RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Червень » 29 » Депутат у виборчому окрузі
6:25 PM
Депутат у виборчому окрузі

 Кожен бажаючий цього дня мав можливість звернутись до народного депутата з своїми особистими запитаннями чи за допомогою у вирішенні питань, важливих для всієї громади, району. Так, житель Срібного Микола Нещерет просив сприяння у працевлаштуванні на посаду лікаря. Він висловив впевненість, що, не зважаючи на свій вік, готовий надавати хворим повноцінну медичну допомогу.
 

У нинішньому році з ініціативи народного депутата у нашому виборчому окрузі визначені об'єкти, на розвиток яких необхідне залучення державного фінансування з Фонду соціально-економічного розвитку. Олександр Кодола поставив перед собою завдання добитись від Уряду виділення коштів для реалізації цих проектів.
Всього на Срібнянський район передбачено виділити 1356,40 тис. грн. З них на реконструкцію районного будинку культури – 176,7 тис. грн., на ремонти у кількох відділеннях райлікарні із заміною вікон, дверей – 912,64 тис. грн., на ремонт кухні стаціонарного відділення для постійного чи тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян у Карпилівці – 203,7 тис. грн., на встановлення дитячого майданчика у Дігтярях – 63,36 тис. грн. По райлікарні вже виготовлена проектна документація на виконання необхідних робіт, по решті об'єктів виготовлення документації завершується.
Перелік робіт та обсяги фінансування по всіх об'єктах пройшли погодження в обласній державній адміністрації і передані на розгляд в Кабінет Міністрів.


Олександр Кодола разом з керівниками району Ніною Бондаренко та Оленою Панченко побував у районній лікарні та районному будинку культури, де головний лікар Микола Діденко, начальник відділу культури і туризму Валентина  Желіба і директор будинку культури Віталій Сидоренко розповіли про запланований перелік робіт на відповідних об'єктах.
Микола Діденко звернувся до депутата з проханням допомогти у тяганині із встановленням у райлікарні котла на альтернативному паливі, яка триває з 2009 року. Не зважаючи на звернення в правоохоронні органи, виграний позов у суді, замовник щоразу знаходить нові і нові причини, аби не встановлювати котел, який відповідає необхідним вимогам проектної потужності і безпечної експлуатації. 
Народний депутат побував також у СТОВ “Батьківщина”, зокрема у автопарку та новому офісі, поспілкувався з працівниками підприємства.


Житель Срібного Микола Нещерет просив сприяння у працевлаштуванні на посаду лікаря. Він висловив впевненість, що, не зважаючи на свій вік, готовий надавати хворим повноцінну медичну допомогу.

Голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, народний депутат Олександр Кодола, голова районної ради Олена Панченко та головний лікар районної лікарні Микола Діденко 

Котел на альтернативному паливі підрядник не доведе до ладу з 2009 року, однак дрова для нього у лікарні заготовили

Власний город у лікарні дає можливість зробити харчування різноманітнішим і дешевшим

Двері у Срібнянському будинку культури давно просять ремонту...

... і дах, який протікає, теж потрібно ремонтувати 

На території СТОВ "Батьківщина"

У офісі "Батьківщини" працювати зручно і комфортно

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 653 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.1/9
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:12 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!